Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lányok! Milyen farmer...

Vékony lányok! Milyen farmer nadrágot viseltek?

Figyelt kérdés
Sok vékony lányon látom hogy a feneket is kerekíti a farmer, stb... én kínaiból vettem egyet, de laposít... honnan veszitek?:) mennyiért?

2020. szept. 20. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bershka, pull&bear, h&m. 7000ft-ért veszem általában. Vannak push up-os nadrágok is.
2020. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megéri? :)
2020. szept. 20. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok helyről hallottam hogy a bershkás nadrágok hamar szakadnak. Nekem eddig ilyen tapasztalatom nem volt, sosem szakadtak el. A push up nadrág általában drágább szokott lenni, de szokott egy kicsit emelni a feneken.
2020. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Nekem mindenféle van, kínais is, Sinsay-es, H&M, New yorker, ahol épp találok megfelelőt. Ha edzel fenékre, akkor nem kell hozzá speckó gatya.
2020. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, az még elmegy ha nincs fenekem benne, de bokáig érő, azt se tudom miért vettem meg, talán a fülke tükör az ami csalós..
2020. szept. 20. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vékonyabb barátaim akik esetleg hátul picit laposabbak nagyrészben bershkából vagy zarából vesznek farmereket.

H&M nek is vannak push up darabjaik, azok is elég jók.

Én átlagos vagyok, és eléggé vannak idomjaim szóval nekem ezek soha nem okoztak problémát

2020. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Lényeg, hogy ne tüdőnadrág legyen.
2020. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!