Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, ti mikor dobtok...

Lányok, nők, ti mikor dobtok ki fehérneműt?

Figyelt kérdés

Eléggé ragaszkodok a ruháimhoz, sajnos, de már nagyon megtelt a szekrényem, így muszáj szelektálni. Régi pólók, farmerek, stb - "jó lesz majd itthonra".

Ti mikor dobtok ki zoknit, bugyit, melltartót? Én elég gyakran szoktam venni újakat, és főleg azokat hordom, így van egy csomó régi - viszont nem feltétlen vannak rossz állapotban. Főleg az Intimissimi-s darabok nagyon jól bírják. Szóval, mi az a pont ahol ti kidobjátok, és nincs az, hogy otthonra jó lesz még?


2020. szept. 2. 19:44
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha elszakadt, kifakult, elvékonyodott az anyaga, kinyúlt, eldeformálódott (pl. merevítős melltartó).

A kisebb hibákat meg szoktam javítani, pl. ha varrás mentén elszakad a bugyi egy kis helyen, vagy kilyukad a zokni, azokat megvarrom, de nagyobb problémák esetében kidobom őket.

2020. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!