Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik elegáns helyen dolgoznak,...

Akik elegáns helyen dolgoznak, azok hordanak váltócipőt?

Figyelt kérdés
Egy elegáns szállodában fogok dolgozni, ahol egyenruha van (blúz, szoknya, harisnya, kötelező magassarkú). Akik ilyen helyen dolgoznak, azok így mennek már reggel vagy visznek váltócipőt?
2020. aug. 14. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen helyzetben én ha csak munkába mentem és onnan egyenesen hazajöttem, akkor nem vittem. Ha volt valami dolgom / programom előtte / utána, akkor többnyire teljes váltóruhát vittem.
2020. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én amikor dresscode-os helyen dolgoztam (bank), akkor a fiókomban tartottam a pár váltócipőt, az irodán kívül nem vettem fel sehová. Kényelmetlen lett volna abban közlekedni, szóval így oldottam meg.
2020. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tartok bent egy körömcipőt télire, de ilyenkor abban jövök-megyek. Mivel nem munkaruhám van, de illik elegánsan öltözni, úgyse mehetnék az utcán kiskosztümben sportcipővel.


Egy híres protokoll szakértő mondta, ha kényelmetlen a cipő, legyen 2! Egyik itt tör, másik ott tör, óránként lehet váltogatni.


De ha egyenruha van, mehetsz farmerban be és haza, akkor tartsd bent a cipőt is!

2020. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1: nem volt ebből kellemetlen szitu, hogy bejött valami tervezetlen program és akkor ott kinlódtál magassarkúban?
2020. aug. 14. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok; egyszer, de az nem kellemetlen, inkább r*hejes volt. Barkácsboltba kellett mennem:D, hát mit mondjak, a tisztelt eladó "urak" némiképp alábecsülték a barkácsolási képességeimet (amik egyébként átlagon felüliek). Az a gyöngyszem azóta is része a családi legendáriumnak:)
2020. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukám tanárnő, de télen még ő is visz be váltóruhát, általában farmerben (alatta harisnya) megy, ott meg leveszi a farmert és átvesz egy szoknyát (hőmérséklet szempontjából is jobb). Váltócipőt nem is kell mondanom: vastag csizmából félcibőe. Ősszel-tavasszal is szokott váltóruhát (elegánsabbat) ott tartani arra az esetre, ha biciklivel menne. Ha van lehetőséged ott tárolni a ruháidat és gondtalanul átöltözni, akkor szerintem kényelmesebb váltogatni, mint áttipegni a fél várost magassarkúban és feszes szoknyában.
2020. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár nincs kifejezetten dress code, de én is tartok egy szinte mindenhez passzoló, egyszerű, fekete alkalmi bőrcipőt a munkahelyemen. Télen a bakancsból, nyáron a tornacipőből van mibe átlépni.
2020. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!