Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a ruhaüzletekről?

Figyelt kérdés

Most nyílt nálunk egy új bevásárlóközpont. Ezen belül a következő üzletek:

Orsay, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Reserved.

Szerintetek hol érdemes minőségi, elegáns női ruhákat venni? Tehát nem ilyen tini swagyolo stílusúakat szeretnék, hanem felnőtt nőhöz illőeket, és tartanak is.

20/L



2020. júl. 9. 12:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Amelyek kitartanak is sokáig*
2020. júl. 9. 12:10
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Orsay: Van onnan több ruhám is. Irodában dolgozom. Normális, csinos darabokat lehet ott venni jó áron.

Stradivarius, Pull&Bear, Bershka: Ezek kifejezetten fiataloknak, tiniknek való boltok. Persze itt is lehet jó darabokat találni. Ezek közül Bershkából van pár ruhám. De inkább lazábbak, farmerdzseki, body, rövidnadrág.

Reserved: Nem az én üzletem. Sok minden van, ami jól néz ki, amikor látom neten, aztán élőben olyan fura. Nem jó az anyaga, rossz a szabása. Páromnak vettem ott pár pólót. Azok viszont tök jók. A férfi ruhák jobban tetszenek ott.

2020. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Orsay az nagyon jó, elegáns, de az drágább. Szerintem még a stradivarius is jó, bár ott már jobban válogatni kell. A Reserved is jó, az is elegánsabb,viszont au sem olcsó. Ezek minőségiek. A bershka az nekem nem minőségi, az nekem tini, a Pull&Bear-ba sosem megyek be.

Én is 20/L :)

2020. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is Orsayra gondoltam
2020. júl. 9. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Orsay neked a megfelelő ezek alapján.

Én is hasonló stílusú vagyok, mint te. Onnan szoktam vásárolni.

Stradi talán kategória, volt hogy ott is találtam normális darabot, viszont a Bershka, Pull felejtős...Túl hosszú az ujja, de rövid a dereka, össze vissza varrások, fonákul van megvarrva,de a címke mégis belül van...borzalmasak.

2020. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat az Orsayra, bár sportosabb cuccokat Reservedben is gyakran veszek, azt is szeretem.
2020. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor holnap be is nézek az Orsayba. Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 9. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Orsayt nem ajánlom. Igaz, hogy szép ruhák vannak, viszont borzasztó rossz minőségűek, az ott vett felsőim nagyon hamar kinyúltak, kibolyhosodtak. A többi felsorolt üzletben nem sokszor vásároltam, a Reservedben vett pólóim elég jó minőségűnek tűnnek, de nem olyan rég vettem őket, nem tudom meddig fognak tartani.
2020. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Bershka, Pull&bear nagyon jo en nagyon szeretem😍
2020. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sradivariusban is találok elegáns ruhákat. Blúzok szépek vannak, és vannak elegáns nadrágok, szoknyák is. :)
2020. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!