Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki a fiúknak ilyen...

Mennyire ciki a fiúknak ilyen hidegben a harisnya?

Figyelt kérdés
Uhh..hát ott kezdem - bizony a fiúk közül is páran felvesznek harisnyát, legalább is a bokánál kilátszik. Na most egy harisnya mennyire gáz nekik? Inkább női ruha és ne vegyenek fel? Láttam már remegő fiúkat a buszmegállóban; gondolom ők nem hordanak.
2008. nov. 25. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha senki nem látja, hogy van rajtad, akkor miért lenne ciki? Persze ha iskolába jársz még és tesi órád is lesz, akkor szerintem ne vegyél fel harisnyát, mert a többi srác lehet furán fog Rád nézni.:) Miért nem veszel inkább jager alsót? Az szerintem egyáltalán nem ciki!
2008. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
normál vastag harisvya ha nem látszik ki akkor nem gáz
2008. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi.. :$ azt nem mondtam hogy lány vagyok, nem nekem kell
2008. nov. 25. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportboltban lehet kapni hosszúszárú sportalsókat(pl sÍeléshez)az egyáltalán nem ciki
2008. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pàromnak is veszek ilyenkor ugymond cicanadràgot,vagyis olyan vastag harisnyàt,làbfejrész nélkül.

21 vagyok,pàrom 29!

Nem ciki,söt.

Ma màr az egészség fontosabb ,mint a divat.

Én megszàlottja vagyok a kivàgott miniruhàknak,meg a magas sarku cipöknek,de ilyenkor télen én is vàltok melegebb öltözékre.

Inkàbb a harisnya,mint egész télen àt csöpögö orral .fàjo torokkal az àgyat nyomni!

De most komolyan!

Nem ciki!

2008. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól felfázni és megbetegedni cikibb. Nyugodtan öltözzön fel jól egy fiú is. Nem kell azt másnak látnia, hogy mi van a nadrág alatt.:)
2008. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is miért lenne ciki, hiszen a fiúknak, férfiaknak is két lábuk van általában.

Természetesen csak annak ciki, ki maga is annak tartja. Titkolni szégyenkezni miatta pedig egyáltalán nem kell, és helytelen viselkedési forma. Ez nem bűnös cselekedet ami miatt titkon kellene viselni. A történelmi időkben a férfiak ruhatárához tartozott a harisnya.

1998 óta már újra gyártanak neves világmárkák férfiaknak is, vékony nylon harisnyanadrágot.

Jó magam is előszeretettel viselem ősztől késő tavaszig, és nálam a térdnadrágos változat is nagyon gyakori viselet. Mert tetszik , praktikus, egészséges, változatos színes variálható öltözködési lehetőség férfiak számára is. Bár tudom most sokan felhördülnek,de ez sem érdekel, csak az, hogy számomra kellemes komfortot adó viselet. És megemlíteném azért nem olyan szörnyű látvány mint azt gondolják sokan, ezt igazolja az is ,hogy sokszor kaptam már elismerő szavakat, dicséretet.



Leírok néhány jó tulajdonságát a harisnyanadrágról amit a lányok javarésze sajnos nem tud.

A harisnyanadrágot nem csak a hideg ellen lehet bevetni, alkalmazni.

Azon felül, hogy praktikus, egyszerű, egészséges, és a lányok kivitelében még erotikus is azon felül nagyon kellemes kiegészítője a ruhatárainknak legyen az férfi ill nő.

Egészséges mert a harisnyák kompressziós hatásának köszönhetően elkerülhető ill kezelhető az érrendszeri betegségek kialakulása megléte. Masszírozó hatásának köszönhetően serkenti a vér keringését és így revitalizálja a lábat, nem szorítja el bokánál a vérkeringést a zoknival szemben. Praktikus mert akár lehet három az egyben is , zokni, alsónadrág, és meleg alsó, annyira melegít amennyire szükséges, nem nedv szívó, és nem izzaszt le ha helyiségben tartózkodunk. Kis helyen elfér, nem veszik el mindig a párja, és ami még nagyon jó, hogy a lábbelik is sokkal kényelmesebbek csak harisnyával viselve. Valamint a térdnadrágunkat is lehet viselni szinte egész évben.



üdv: Apuka

2008. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megfázni rosszabb. Én még bundabugyogót is vennék fel nadrág alá, olyan hideg van néha.
2008. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ciki, vagy nem ciki, kényelmes és praktikus a harisnya a fiúknak is.

A jégeralsó és a vastag lábfej nélküli harisnya elég kényelmetlen.

Ahogy Apuka leírta, a harisnyának nagyon sok előnye van egy fiú számára is.

Pár gondolat erről itt:

[link]


Szóval ne cikizd az ilyen fiúkat, ne nézd különleges szerzetnek, fogadd el őket! :-)

2009. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!