Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen felsőt (csak kicsive...

Egy ilyen felsőt (csak kicsivel mélyebben van kivágva) hova lehetne felvenni, hogy ne nézzenek k***nak?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy hasonló felsőm, nekem nagyon tetszik de még sosem vettem fel mert nem tudom hova és mivel lehetne ezt felvenni?

Tudnátok ötleteket adni? 🙂

21n



2020. jún. 26. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Uh, de jól néz ki. Hát talán strandra, ha éppen nem vagy víben, mondjuk setálsz, vagy mész kajálni. De ha magasabb nadrágot veszel fel, akkor nem is vészes, kevésbé latszik ki a hasad. Am hol vetted?
2020. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hétköznapi felső. Szimpla vásárláshoz is felveheted. Ha jó alakod és lapos hasad van, akkor nem kell magas derekú nadrágot felvenned, nyugodtan mutasd meg a hasad (pl. mint itt ezeknél a képeknél: [link] [link]
2020. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Na, igen, de lehet nagyon dekoltál is a ruha, azért is írta, hogy kvás. Amit a második küldött, az visszafogottabb, mert csak a hasat mutatja
2020. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem bárhová fel lehet venni, szerintem is inkább magasderekú szoknyával, nadrággal. Esetleg bőr vagy farmerkabáttal, az is takar kicsit.


1-es!

[link]

2020. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Mindenesetre útszélén ne sokáig tartózkodj benne..
2020. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem magas derekú nadrággal vagy szoknyával tök jól néz ki. Főleg szoknyával szerintem. Persze nem mindegy, hogy a "kicsivel mélyebben van kivágva" még is mit jelent.
2020. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
* tök jól nézne ki
2020. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!