Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egy jó autós kesztyű...

Milyen egy jó autós kesztyű nyárra?

Figyelt kérdés

Szülinapi ajándék lenne egy férfi ismerősömnek. Kesztyűt szeretne a vezetéshez, amiben nem égeti meg a kezét ha nyáron megfogja a kormányt. Ő ujjatlan kesztyűt szeretne, de nem tudom, hogy az mennyire lenne jó.

Igazából semmit sem tudok az ilyen kesztyűkről. Milyen anyagú legyen? Van valami különlegessége vagy csak egy sima bőrkesztyű?

És hol tudnék ilyet venni Budapesten vagy honnan tudnék rendelni?


Ha valakinek van hasonló kesztyűje, akkor bármilyen tippet szívesen fogadok



2020. jún. 16. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ekkora baromságot őszintén rég olvastam :D.

Megégeti nyáron a kezét a kormány? Én még olyan kormányt nem fogtam, ami nyáron 120 fokos lenne, pedig enyém is bőr. Nyilván meleg, de azért nem kell belehalni, meg kesztyűt felvenni. Röhelyes az egész. Pláne BŐR kesztyűt? NYÁRON? Biztos nem rohadna le róla 10 perc vezetés után.

Ujjatlan? Akkor meg mi értelme van az egésznek? Akkor nem éget a kormány?


Nem áll össze ez az egész. Kérdező, gondolom lány vagy. Képzeld el a szitut. Randira mész. Megjön érted a csóka nyáron egy tök átlagos tudomisén Skoda Octaviaval. Beülsz mellé, hogy mehetünk. Ő pedig: Jó várj, csak felveszem a vezetős kesztyűmet, mert meleg a kormány.

Hát ha lány lennék, röhögve szállnék ki mellőle :D


Van ilyen amúgy, hogy autóskesztyű. Versenyzéshez. De az nem azért van mert meleg a kormány :D.


Továbbá szoktak bőrkesztyűben vezetni, igen. Általában télen. Vagy akár nem télen is, de ahhoz meg kell egy olyan autó és a legfontosabb, egy olyan STÍLUS amihez passzol a bőrkesztyű. Szerintem 10 ezerből egy ilyen autótulajdonos van, akinek megvan a kellő stílusa, és hozzá passzoló autója egy autós bőrkesztyűhöz.

Valami ilyesmire gondolok: [link]


Szerintem világosítsd fel a férfi ismerősöd... Ha beülsz egy egymilliós 15 éves autóba, halásznadrágban, sportcipőben, bézbólsapkában, ahhoz inkább ne vegyen kesztyűt :D.

Akkor hordjon kesztyűt, ha megvan hozzá a kellő stílusa, mint pl amit linkeltem.

2020. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kellő stílusa nincs meg hozzá, a kellő autója igen.

És igen, lány vagyok és egyáltalán nem értek a vezetéshez meg az autókhoz.

Nem szó szerint kap égési sérülést az ismerősöm, de rengeteget vezet (napi 100-200km-t átlagosan) és gyakran panaszkodik a meleg kormányra. Mondjuk ha nem talál az árnyékban parkolót és fél órára ott kell hagynia a kocsit a tűző napon. És felmelegedik a kormány.

Az ujjatlan kesztyűt én sem értettem. Ugyanúgy hozzáér a kormányhoz... De akkor majd megkérdezem őt, hogy mire is gondolt pontosan mert magamtól nem tudok rájönni.

2020. jún. 17. 10:51
 3/3 veterán vas ***** válasza:
52%

Stílusos kesztyű-használatról talán egy 356-os Porsche Spider, vagy egy Mercedes SSK esetében beszélhetnénk.

Bizonyára az ismerősöd esetében nem erről van szó.


Ha pedig tényleg az átmelegedett autókormány zavarja, vegyél neki egy napsütés elleni takarófóliát a szélvédő mögé. (kb. 1000 Ft)

2020. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!