Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a cipő?

Szerintetek jó ez a cipő?

Figyelt kérdés
[link] Nyárra szeretném venni. Nektek tetszik? Csak meg akarok győződni róla hogy ez kell nekem.

2020. jún. 2. 20:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%

Bezzeg amikor ilyen lapos full barna ős kori cipőkről kérdeznek véleményt akkor mindenki dicséri amikor meg egy normális kinézetű cipőrők van szó mindenki le fujogja.

Vedd meg nyugodtan mert állati jól néz ki 18/F

Ja és a háló nem szakad ki könnyen ha nem kinai retket veszel és egy jordan nem az

2020. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
27%
Kedves utolsó, egy Tommy Hilfiger cipő volt, drágább mint ez, és kiszakadt. A boltban mikor vittem vissza az eladó csaj is mutatta a saját már nem emlékszem milyen márkás ilyen anyagú cipőjét, az is ugyanúgy ki volt szakadva. Értem, hogy 18 évesen menő a szüleid pénzével villogni, és kiemelni, hogy te nem kínai retket hordasz ám, hanem Jordant, de ez most mellé ment. Amúgy szerinted a Jordant hol gyártják? Okoska...
2020. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Először is diák munkábol veszek márkás cuccokat.

Másodszor 2 20k körüli Nikeim volt és egyiknek se szakadt ki a hálója 1 év alatt.

Harmadszor nem mindegy , hogy valamit kínába gyártanak vagy kinába gyártatnak okoska

2020. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan ormótlan darab.
2020. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Szerinten egész undorító.
2020. jún. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz csajt magadnak, nyugodtan vedd meg.
2020. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
45%

Itt tényleg nagyon idióták komentelnek😂

Néz körbe mindenki hasonló sport cipőt hord mégis van csaja

2020. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
42%
Utolso, menj szemeszhez. Ez egy kosaras cipo. Tudom, h sokan sportcipoben maszkalnak az utcan, koztuk en is, de nem kosaras cipoben. Max a panelpatkanyok a nyockerben.
2020. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ja fiú vagy,akkor a #4 válaszom egy részét ne nézd:D

Nekem lányként ez nagyon nem jönne be egy fiún(jó azért nem ez a kizáró ok😂) de ha ragaszkodsz hozzá,akkor ne adj idegenek véleményére,és vedd meg

2020. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Igen és mi van ha kosaras cipő? Én meg futó cipőt hordok utcára...

Nem az a lényeg,hogy mi a neve hanem az hogyan néz ki ez és marha jól néz ki.

De fogadni mernék az itt komentelők fele 30+os😂

2020. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!