Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is bejön ez ilyen...

Másnak is bejön ez ilyen bikini felső? Vennétek ilyet? Vagy vettetek? Mennyire kényelmes?

Figyelt kérdés

Pasik válaszát is szívesen várom!!!

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 30. 15:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az első kettő nagyon jó, viszont a harmadik már nem tetszik.
2010. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én new yorkerben nem láttam sajnos :(:(:(
2010. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszik, ilyet akartam,de nem találtam :(
2010. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
mostez a divat szinte mindenkin ilyen van. volt a h&m-ben is de már elfogyott de sztem kb mindenhol lehet kapni bár mostmár eléggé kimerültek az ilyesmi boltok talán jövőre, vagy outletben
2010. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nagyon vaganyak, en is ilyent szeretnek venni:)
2010. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekemis ilyenem van és a H&Mbe vettem de hoztak már azóta újakat szóval van még 1500-2000 körül van
2010. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenem van, kényelmes, bár nekem sokat nem tart (D-kosaram van), így ha aquaparkba vagy vmi több mozgást igénylő helyre megyek, akk inkább sima háromszöges felsőt veszek fel :)
2010. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezt a bikini felsőt tényleg mindenhol fel lehet lelni. Nekem is van, sőt még tavaly vettem a new yorkerben, azóta is jó, semmi baja. :) Viszont vigyázni kell vele :D. Volt egy vicces esetem vele....napozáskor ugyebár levettem a pántját, csak aztán erről megfeledkeztem, borzasztó melegem vlt és becsobbantam a medencébe. Na abban a pillanatban a felsőm a derekamon volt XD.
2010. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik a legjobban,nekem is ilyen fazonú van,csak más a színe és nincsenek rajta flitterek.
2010. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is iylen fazonú van és szerintem nagyon jó. Igazuk van az előtem szólóaknak. Ne ugrándozz benne, még ha kicsi is a melled! Egyébként én a piacon vettem. Magyar termék. Szép a szabása is. Meg vagyok vele elégedve.
2010. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!