Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mit vesztek fel egy...

Lányok ti mit vesztek fel egy olyan felső alá ami alá nem lehet melltartót venni, vagy nem szeretnétek, de azt se akarjátok hogy kilátszódjon valami?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok ilyen esetben használni?

Sokszor nem szívesen vennék fel egy adott felsőhöz melltartót de zavarna ha látszódna a mellbimbóm. 😏



2020. máj. 18. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem az a kis szilikon ragadós " melltartó " valt be. Ket kis szilikon dolog az egész, amely ra ragad a melledre es meg is tartja oket. Hátul nincs semmi csak elől, tudom ajánlani!

2020. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Mit veszünk fel olyan felső alá ami alá nem lehet melltartót venni? xDD

Nem értem... páncél ruhára gondolsz vagy mi? xD

2020. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Vagy semmit,vagy ilyen melltartó féle topot,amiben nincs se merevítő,se szivacs.De ezt csak akkor,ha nagyon atlátszik,vagy a váll nélküli felsőmhöz,mert azt könnyen le lehetne húzni.De általábsn nem hordok melltartót,nem zavar,ha látszik a bimbóm.
2020. máj. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Mellbimbó tapaszt.


De az is csak egyszer fordult elő. Eleve úgy veszem a ruhákat, hogy vagy jó legyen alá a melltartó, vagy fel lehessen venni nélküle (legyen benne tisztességes bélés).

2020. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gumis, elasztikus anyagú (sportmelltartós anyag), pánt nélküli csőtopot. Akkora csak, mint egy melltartó. Kis mellem van, nekem elég szokott lenni, akinek nagyobb a cickója annál nem biztos, hogy jó, mert ez kissé leszorítja.
2020. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En rendes pant nelkuli melltartot veszek nerevitovel belessel es tokeletesen tart.

Nekem az ilyen csotp fele melltartok nagyon nem valtak be

2020. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!