Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, tetszene nektek ez a...

Lányok, tetszene nektek ez a cipő egy fiún?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg pls. Üzenetben tudok küldeni képet az öltözködési stílusomról, ha az segít a megítélésében. 24/f

2020. ápr. 23. 15:24
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 23. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem alapvetően bejön, tetszik az ilyen stílusú cipő :) 21/L
2020. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
ha passzol a stílusához, akkor igen
2020. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég gagyi kinézte van
2020. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom eldönteni: makkoscipő ez vagy sportcipő? a kettő együtt inkább. taszít, főleg, hogy CK (akiknek erre van szüksége oké, én maradok az egyszerűbb márkáknál)
2020. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyiért már tudsz venni hasonló fazonú bőr Nike/adidas cipőket és sokkal jobban néznek ki
2020. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nekem tetszik ez a cipő de csak akkor ha megy a pasas stílusához.Szerintem ennyi pénzért inkább egy Nike vagy Adidas cipőt vegyél mert sokan kínai cipőnek fogják hinni es ennyi pénzért tudsz már venni szép Nike cipőt is.
2020. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia ! Szerintem nagyon jól néz ki és jó a márka is tény hogy van a nikenak és az adidasnak pl stan smith ami hasonló de ha neked ez tetszik akkor vedd meg legalább egyedibb , de arra figyelj hogy jön a jó idő és valami könnyebb anyagu vászon cipő is kellene mert egész nyáron ilyen bőr cipőt hordani nem a legjobb ötlet ,
2020. ápr. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!