Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire kvas ez a szett?

Mennyire kvas ez a szett?

Figyelt kérdés
Marmint a body miatt kerdezem. Nem tul kihivo? Felvennetek? [link]
2020. márc. 2. 19:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán csak nem tetszik, így nem venném fel, annyira azért nem k.rvás, csak olyan közönséges.
2020. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az utolsó írja. Közönséges.

26 éves nő vagyok, de valahogy sosem éreztem késztetést arra, hogy bármimet is így kipakoljam. Régen rossz ha csak így tudod magadra felhívni a figyelmet.

2020. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy hálóruha, vagy egy fehérnemű véletlenül?


Minek írtad ki egyébként a kérdést, ha úgyis lesz..rod a neked nem tetsző válaszokat?

Anyád talán elengedne így? Ő erre tanított téged, hogy így öltözködj fel? Vagy talán ő is mindenét kipakolja, mert nem elég neki apukád dicsérete?

2020. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem az. Főleg ha vki olyan húzza fel, akinek kisebb melle van és nem rakja ki.

Csini, divatos szett amúgy!

2020. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném fel, de azért, mert szerintem nem illenek egymáshoz a darabok.

Csipkés, fehérneműszerű body, hozzá elegánsabb nadrág, kardigán...

2020. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen fehérneműm. Kizárólag ruha alatt hordom és nem mutogatom. Hiába nem értesz egyet a válaszok többségével, ez bizony közönséges. Még buliba is.
2020. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok a kepen. Es nekem megcsak ilyen fehernemum/bodym sincs. Teny hogy tetszik es ezert tettem fel a kerdest. Kivancsi vagyok szerintetek milyen. Ettol fuggetlenul en is meresznek gondolom. De mondjuk nem mereszebb mint a mostani atlatszo felsok amikben a melltartok csak ugy viritanak :) az is ugyanugy kozonseges megis mar az egeszese fiatal tinik is hordjak
2020. márc. 3. 06:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez fehérnemű body,annak hálószobában van a helye megmutatni.
2020. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tetszik a szett, ezen a foton jol nez ki a csajon. De ja, eleg meresz. Nem nekem valo.

N

2020. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!