Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan, mivel hordjátok a...

Hogyan, mivel hordjátok a cicanacit?

Figyelt kérdés
Hosszabb felső, szoknya, vagy magában rövid felsővel? Esetleg más? Milyen színűeket, fazonúakat szerettek?
2010. júl. 22. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miniszoknya, hosszabb felső, miniruha.
2010. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Brrrrr...
2010. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi a baj?
2010. júl. 22. 14:49
 4/16 anonim ***** válasza:
első jól mondja: miniszoknya vagy hosszabb felső. Mindkettő jól néz ki. Csak tigris vagy párduc mintás cicanadrágot ne... Komolyan, ha olyat látok az utcán, a hányinger kerülget.
2010. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem hordok cicanacit. :D
2010. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

hát én a cica nadrágra világ életemben nem vennék fel szoknyát.hogy néz az kii.. :S

én felveszem a cica nadrágot hozzá egy sarut (laposat) vagy converse magas szárú sport cipőt..:Daztán egy atlétát..:Degy rendes normális atlétát..:Dszerintem ez a legjobb..

2010. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Látom, megoszlanak a vélemények. :)

Én miniruhához szoktam, hosszabb felsőhöz (ami eltakarja a fenekem, de magában nem venném fel), és általában sima feketét, esetleg az alján lehet valami dísz (csipke mondjuk). :)

2010. júl. 22. 15:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Miniszoknyával, sorttal sose venném fel, iszonyú gáz és prolis szerintem. külkerületben lakom, itt minden tinikorú kislány így hordja, borzalom.

hosszított felsőkkel, tunikákkal hordom csak és csak fekete leiggenset. az a baj, hogy nagyon csinos darab lehetne a leggings, csak sokan nem tudják viselni.

2010. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hosszú topokkal, tunikákkal hordom a cicanacit pl ezekkel (saját darabok):


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



És ilyen cipőkkel pl:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hmm, ezek nagyon csinos darabok, én is hasonló stílusúakkal szoktam. Az az állatmintás cipő nagyon tetszik. :)
2010. júl. 22. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!