Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megérné ez a...

Szerintetek megérné ez a hátizsák, vagy túlárazott: Dicota Bacpac Mission XL 17?

Figyelt kérdés

[link]


Űrmérete 27 liter. Utazáshoz, egy közepes méretű utazótáska kiegészítéséhez kellene, amikor abba már nem fér el a cucc, valamint ebben laptoptartó rekesz is van.


Minősége nem tudom milyen lehet, a kép alapján tűnik csak jónak, valamint van rajta derékpánt (waist strap) és mellpánt (sternum strap), engem ezek fogtak meg. Mellpántot be lehet külön is szerezni és kis szerencsével, ügyességgel applikálható volna egy hátizsákra, ha nincs rajta, ám a derékpánttal már bajban lennénk, külön megvásárolni nemigen lehet, és ha mégis beszerezhető, nehézkes utólagosan a hátizsák aljához rögzíteni. Abban sem vagyok biztos, hogy ilyen kisközepes méretű hátizsákhoz szükséges-e a derékpánt. A mellpánt szükségességéről már meggyőződtem, mivel van már egy nagyon jó, de kis méretű hátizsákom, amin nem található meg ez a hasznos kiegészítő, hiányát kimondottan érezni, amikor alaposan meg van pakolva.


Még az is érdekelne, hogy az arukereso oldal tanulsága szerint ez a termék már 2010 óta kapható. Ilyen esetben az eladatlan hátizsákok 9-10 évig várják sorsukat egy raktárban penészedve, és anyaguk öregszik, repedezik, nagy napi hőingásnak, nem ideális páratartalomnak kitéve gyengül, vagy pedig folyamatosan pótlódik a készlet új hátizsákokkal, amelyeket importálnak az országba a kereskedők, és vásárlás esetén egy nem túl régen legyártott terméket kapok meg?



2020. jan. 4. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egyéni döntés konek mi éri meg, mire van szüksége, mit vár el egy táskától és hogy mit enged meg a pénztárcája.
2020. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
abban bíztam, hátha valakinek van vagy volt már ilyen, esetleg ismerősének, vagy csak Dicota gyártmányú hátizsák, termék és mit tapasztalt, jó-e a minőség
2020. jan. 4. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért nem kapsz jó minőségű táskát, ennyi. Komolyabb utazós, kirándulós táskák ennek az árnak kétszeresétől kezdődnek
2020. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ohh, ez meglepő, már ez is extra drágának tűnt
2020. jan. 7. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!