Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Top+sportmelltartó. Jó lesz...

Top+sportmelltartó. Jó lesz úgy? Vagy javasolnátok helyette mást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már vagy 3 órája vacakolok itt, de nem jutok dűlőre. Van egy tuti szerkóm, holnap randim lesz. Roll-up farmer, sportos balerina cipő, fekete nagymintás top.

Igen ám, de valami nem stimmel. A top túlságosan kivágott hátul, az összes cicitartóm pántja kilátszik. Szilikonosat nem vehetek fel, mert nem tart semmit, és 80I-s melleim vannak, muszáj tartania. Ekkor ugrott be a Barátok köztből Zsófi. Nála sokszor látni a sportmelltartó pántját egy-egy kivágott felsőnél. A mellcsi fehér szélespántos, a top fekete spagettipántos. Jó lesz ez így, vagy hülyén fog kinézni? Illetve arra gondoltam, veszek fel melltartót, arra egy rózsaszín topot, és arra rá a feketét. Mindenképp a fekete top kell, nem kérdés. Melyiket javasolnátok?

Esetleg más tipp?


Még egy kérdés! Balerina cipőhöz ha a szerelés sportos, és a balerina is sportosabb, akkor lehet zoknit venni?


Köszi előre is!


2010. júl. 20. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
80I ??
2010. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tán valami gond van vele? Kicsinek találod? :D
2010. júl. 20. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:

80I, azta. O.O hàny éves vagy? :D

nekem 16évesen is csak 75A. xD

sztem nem nézhet ki hülyén, bàr néhàny pasi nem szereti ha egy kivàgott felsönél kilàtszik a pànt, de ugy se ezért fog szeretni/nem szeretni.

vedd fel bàtra ha amugy okés a szerelés. :) sok sikert a randidhoz! ^^


-----


tudok helyesen irni, csak francia a billentyüzetem. :D

2010. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!


23vagyok. De nem vagyok túlságosan vékony, van mit fogni rajtam, bár ezek a lufik ehhez képest is nagyok.

Én is a sportmelltartóra gondoltam, csak furi, mert tényleg vastag a pántja, plusz keresztpántos is. De kit érdekel? A pasi már látott így, nem zavarta... :D

2010. júl. 20. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Zoknit ne! :(
2010. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Zokni nélkül feltöri a lábam. :-(

Most fél órát volt rajtam, de már sebes. Szóval marad a titokzokni.

Egyébként ilyen: [link]

2010. júl. 21. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ragaszd le a lábad, mert zoknival nagyon idétlenül fog kinézni :(
2010. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment a randi? :D
2011. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!