Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 soros steel bakancshoz hol...

15 soros steel bakancshoz hol vegyek magamnak hozzáillő kabátot?

Figyelt kérdés

Vettem egy koptatott bordó, 15 soros bakancsot, de sajnos nincs olyan kabátom, amivel a bakancs összeegyeztethető volna. Igazából nem is látok sehol nekem valót. Bőr kabátot szívesen veszek, viszont annyira nem értek hozzá- lehet béléses bőrkabátot venni?

Sídzseki mennyire elfogadható a bakancshoz? A fejemben el tudom képzelni és nem is olyan vészes.

Alapjában, örülnék, ha alkalmanként kimutathatnám a stílusomat, de nem igazán tudtam eddig ennek értelmében öltözködni. A stílusom hardcore, thrash, doom, aaa szóval minden műfaj, úgymond metal stílusom van. 18 éves lány vagyok

Linkeljetek visszafogott kabátokat😀😀


2019. okt. 7. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Jézus! Jőjj le az égből...
2019. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Búza vagy?

Miért öltöznél férfinek?😄😄😂

2019. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez mióta férfias?

Nem attól leszek nő, ha nőies ruhákat veszek föl, hanem a nemem miatt. Tudod, a 21. Században az öltözet jelentése eléggé megváltozott. Számomra az öltözet stíluskifejező. Attól még, hogy nő vagyok, felvehetek kevésbé kifejező ruhadarabokat is, ettől nem fognak lenézni. Ráadásul nem hinném, hogy az én öltözékem lenne ppnt férfias.

2019. okt. 8. 11:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval csak az a kérdésem, hogy hol lehet egyszerú, unisex télikabátot venni?
2019. okt. 8. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Szerinted az acélbetétes bakancs nem férfias??

Akkor melyik cipő/bakancs férfias?

A rószaszínű gumicsizma? Na ne nevettes már, ekkora hülyeséget írni.

A lila meg a rózsaszínű ingeket lehomározzák, a szűk futó nadrágot szintén egy pasin, de szerinted nem férfias egy nőn az acélbetétes...


Gratula!

2019. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

Nincs azzal semmi baj ha akarod képviselni a stílusodat , csak otthon a négy fal között tegyed kérlek!

Ne rondítsd ezzel az öltözékkel a szép őszi tájat.

2019. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha fejre is álltok, akkor sem érdekel, hogy mit gondoltok rólam,nyilván nem nektek szólt a kérdésem, hanem a jártas emberekhez, akik értik a stílust. Az én érdeklődési köröm nem azonos a tietekkel, és hiába hangsúlyozzátok aprócska véleményeteket.

Mondom, ha fejre is álltok, akkor sem fogok a "női etikett" szerint öltözni, mert nem ez a stílusom.

Akármennyire is hihetetlen, egy bakancsot is lehet nőiesen, nőként hordani, főleg, hogy unisex. Attól még, hogy egy steel bakancs markánsabb külsejű, miért is lenne férfias?

Szóval, én nem élek a sztereotípiával, úgy öltözöm, ahogy akarok, nekem ez a stílusom, elképzelésem.

2019. okt. 8. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Sídzseki is jó hozzá.Nekem is van egy bordó bakancsom,én szürke szövetkabátot szoktam felvenni hozzá.Majd most egy fekete bakancsra is beruházok,van hozzá egy H&M-es fekete,hosszú átmeneti kabátom.Plázában is nézz szét,lehet találni menő dolgokat.Esetleg turiban.

Béléses bőrkabátot is lehet venni,hogy hol azt sajnos nem tudom.

2019. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó hozzá.
2019. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Férfi acélbetkóst nőiesen hordani?

Kétlem.

Amúgy rettentő nevetségesen fogsz kinézni.

2019. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!