Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angliában a PRIMARK uzletek...

Angliában a PRIMARK uzletek tényleg olyan jok mint amilyennek sokan mondják?

Figyelt kérdés
Jovo hétvégén Londonba megyunk a pàrommal és a babànkkal, érdemes lenne benéznem valamelyik uzletukbe? Babaruhàk is vannak, ha igen, jo minoséguek?
2008. nov. 16. 09:59
 1/5 anonim válasza:
A tömeg nagy, a sorok hosszúak, a ruhák nagyobb része nem túl jó minőségű, azonban tényleg ki lehet fogni jó darabokat. Én úgy emlékszem, hogy nincsenek babaruhák(London, Oxford Street), bár ebben nem vagyok biztos. Szerintem benézhetsz, de ott túl sok mindent nem tudsz venni(már ami jó minőségű) és hát mire kivárod a sort...
2008. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én múlt hét szombaton voltam. Eléggé sokan voltak, de többre számítottam. A sorban 5 percig kellett állnunk és nagyon olcsón nagyon sok dolgot sikerült vásárolnunk.
2012. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon olcsó, a minőség nem túl jó. Cipők 2 fonttól kaphatók, harisnyák, melltartók olcsók és jók. Gyerekeknek is árulnak ruhákat.
2012. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem jó a minősége...Semmivel sem rosszabb, mint mondjuk egy H&M.
2012. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Primarkban sok a silány, műszálas ruha. Aki 2 fontért kb. 960 Ft-ért vesz cipőt az nem tudom hogy vár minőséget. Vettem ennyiért cipőt ami kb 1 hónapig bírta. Vannak jó cuccaik, de sok a gumiszagú, gagyi, olcsó kínai ruha.
2015. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!