Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Le kell szedni a zakó ujjáról...

Le kell szedni a zakó ujjáról a márkajelzést? Ciki ha rajta van a kis szalag a himzestt Gilberto jelzéssel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy ciki, ne am leszedd! Miert lenne ciki? A cipodrol sem szeded le a nike meg a tobbit! Nem kell leszedni!
2008. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem gáz. Ha kínai, azért mert égő, ha drága, akkor pedig kérkedésnek is lehet venni.
2008. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok:)

1--1 !

Én is így érzek.

Nem tudom eldönteni, bár hajlok arra, hogy leszedjem.

(Egyébbként nem kínai és nem is méregdrága, hanem normális.

Németországban vattük fél áron.)

De akkor mi legyen?

2008. nov. 15. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem baj ha nem szeded le! Legfeljebb valami egyszerű vidéki suttyónak fognak nézni a többiek! Majd mosolyognak, és a hátad mögött meg jól leparasztoznak.
2008. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Most őszintén! Hány embert láttál a bal zakóujján márkajelzéssel szaladgálni? Rendesebb gyártók a zakó, és a nadrág zsebeit is be szokták fércelni, azt se kell kibontani?

Ez pont olyan, mint amikor valaki a napszemüveg lencséjén rajta hagyja a matricát, aztán meg neki megy az első fának!

2008. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

szedd le! :)

egy üzleti találkozón kiröhögnek ha rajta van. az olyan mint egy kis cimke :))

2008. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Hat Gilberto csak jobban tudta hogy rajta kell hagyni a cimket, ugyhogy nehogy leszedd! Kulonben en vagyok az elso valaszol mar megint, de figyelj, Londonban elek. Tudod itt mindenki hagyja a cimket, ugyhogy hagyd. De Magyarorszag nagyon nagyon nagyon messze van meg Londontol! Ugyhogy Londonban csak jobban tudjak mint azok akik azt irtak hogy paraszt legenynek fogsz kinezni!

Le ne szedd!

2008. nov. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%
szerintem vedd le... igaza van mindenkinek... :)
2008. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szedd le
2009. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A férjem még 1-2 hétig cimkével hordta az öltönyét, aztán megkérdezte és Kristófban, és még az nap megengedte, hogy leszedjem. :)))

Egyébként ez az első drágább öltönye és nagyon büszke rá, hogy minőségi. :)))

2009. márc. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!