Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell megkötni a most...

Hogy kell megkötni a most divatos kockás kendőt? (palestinian scarf)

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 17:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de lány vok. me? :D am télleg láttam suliba ilyen 2m es pasikat ilyen kockás kendőcskével :D
2008. nov. 17. 17:32
 12/15 anonim ***** válasza:
ja, én is kb minden második fiukán ilyet lűtok az utcán...XD
2008. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem is van mi úgy szoktuk hogy ugye 3 szög alakba felteszed a két végét előre hozod és sál alatt 2-szer megkötöd így nem fog leesni és jó is lesz ;)
2009. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

:D háromszög alakúra hajtod (ketté a négyszöget). Ha a háromszöget fejjel lefelé fordítod, úgy, hogy lent egy szög legyen, akkor úgy, ahogy van a két csúcsánál fogva hátulról előre húzod, és amit most látsz: a nyakadból lóg egy fejjel lefelé háromszög, meg két vég:DxD. nah a fejjel lefelé lévő háromszög alatt megkötöd a két véget és kész.:D de úgy is hagyhatod, hogy nem kötöd meg, hanem hagyod lógni.:D


Remélem, tudtam segíteni:D (y):D

2009. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kisebb késéssel hozzátenném, hogy az arafat kendő inkább férfi viselet, mind női, és semmiképpen sem sál.Eredetileg úgy kell 'megkötni', hogy az egész fejedet fedje, plusz arc, de azt nem feltétlen.
2010. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!