Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a RENOVÁLÁS...

Mi a véleményetek a RENOVÁLÁS Használtruha üzletről? (Erzsébet krt- Dohány utca sarok a Blahán)

Figyelt kérdés

Darabáras, régen sokat jártam oda. Utána kb. 1 évig nem mentem mert úgy láttam a választék csapnivaló, az árak az egekben.


Pár hete kezdtem el újra oda járni, mert bár az árak nem csillapodtak, de a választék újra szuper.


Ti mit gondoltok? Ismeritek? Szoktatok oda járni vásárolni?


Köszi aki válaszol.


2010. júl. 14. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A ruhák egyszerűek gyönyörűek és lenyűgözőek!!! Sajnos az áruk tényleg átlagon felüli, ezért csak havonta- 2havonta nézek be, akkor is sokszor csak szívet fájdítani (vagy a havi költőpénzem elkölteni:D), mert mindig találok valami szép, különleges darabot. A ruhák minősége tehát elsőosztályú, jobb, mint a plázákban, viszont az áruk a plázai árak alatt van, összegezve néha megéri odamenni:)
2010. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Én épp ma voltam, minden nyári ruha 950 Ft ezen a héten, 2 db- ot vettem is ennyiért (eredetileg mindkettő 2000 Ft körül volt).

Vettem még fényesebb leggingset, tunikát..... Kb. 7000 Ft- ot hagytam ott, mindezt 5 ruhadarabért, az szerintem nem rossz :)


Köszi a válaszod.

2010. júl. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!