Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretem a szép ruhákat, de...

Szeretem a szép ruhákat, de sajnos nem tuodm nagyon összekombinálni őket, nem tudom mi mihez passzol, a táskát a cipő szinéhez kell venni. ötletek, hogy javítsak ezen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a cipő színe a táskájéval passzol, de én nem mindig szoktam úgy hordani.

Szerintem nézz pár divattal foglalkozó videót youtube-on és

majd rájössz:D

Nálam az alapszabály az, hogy a piros és a rózsaszín nagyon nem illik össze és, aki aztmondja, hogy igen annak ízlésficama van:D

2010. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lila és a piros se egy nyerő párosítás :D
2010. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem mindig kombinálom úgy,ahogy a divat mondja:)

A múltkor piros papucs volt rajtam és fekete táskát vittem magammal,pedig azt szokták mondani,hogy a cipő és a táska színe ugyanolyan legyen,de nem zavar,mert a piros és a fekete megy egymáshoz.Mellé fekete rövidnaci és fehér topp volt rajtam piros fülbevalóval.Szóval belevittem a kiegészítőbe is a pirosat és így tök jól nézett ki;)


Nálam van néhány alap színkombináció,ezekkel szoktam inkább variálni.

Pl.:

Fekete-piros-fehér (így a három együtt nekem nagyon tetszik)

Citromsárga-zöld

Lila-fekete

Kék(élénkkék)-fehér/fekete.

Ezek a kedvenceim,fazonban pedig ami jól áll.


Tényleg nézz videókat a youtube-on,esetleg vegyél divatújságokat ott meg tudod nézni,mit hogy érdemes kombinálni.

15/L

2010. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!