Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet push up nélküli...

Hol lehet push up nélküli melltartót venni?

Figyelt kérdés
De olyat, ami takarja a bimbókat. Egyszerűen azokban nem érzem jól magam, boltokban meg push up, vagy ennyire vékony anyagú, hogy minden átlátszik rajta.
2019. aug. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kínaiaban!
2019. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami minőségit szeretnék
2019. aug. 18. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tezenisben lehet ilyet venni, sima vastagabb anyagból van, asszem merevítő sincsen benne
2019. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Minőségi ötletem nincs, nem értek a melltartókhoz, mivel férfi vagyok. :) A kínait azért ajánlottam, mert mindent árulnak és a melltartó nem számít ha kínai, azt nem mindenki látja, de ha a célnak megfelel akkor mindegy hogy gagyi vagy több ezres.
2019. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4: nem is kell leírnod hogy férfi vagy, ebből a válaszból egyertelmű.

A melltartó nem egy olyan dolog aminek nem számít a minősége. És most nem az a mérvadó hogy látszik vagy sem, hanem hogy mennyire kényelmetlen tud lenni egy gagyi sz. r kínai melltartó.

Ráadasul nem láttam még kinaiban olyan melltartót amit a kérdező írt, hanem pont hogy push-up melltartók vannak dögivel.

Nem kötekedni akarok, meg beszólni csak azt mondom hogyha nem értesz valamihez akkor inkább ne adj tanácsot!


Kérdező: a Tezenist én is tudom ajánlani, viszont ha kevés pénzből szeretnél kijönni akkor jó alternatíva a Kik. Nem egy jó nevű, drága bolt de meglepően jó minőségű fehérneműket árulnak potom pénzért.

Nekem 2 nagyon kényelmes melltartóm van onnan, ami szép is, csipkés tehát nem az a tipikus sportmelltartó, hanem csini de nincs benne merevítő csak egy olyan vékony szivacs ami pont arra elég hogy ne làtszódjon át a mellbimbó.

Egyébként bralette néven találsz ilyeneket, tehát kényelmes mint egy sportmelltartó de szép mint egy rendes. Főleg azoknak jó akinek kicsi melle van, mint nekem is, ezért hordok csak ilyet.

2019. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc melltartóm egy testszínű Women' Secret melltartó, nincs rajta semmi csicsa, és nincs benne szivacs sem, csak annyi, amennyi éppen takar. Annyi a rossz benne, hogy szerintem maximum C-D-s kosarig tudsz találni ott melltartókat. Ha nagyobb melleid vannak, akkor az F&F-ben is körülnézhetsz, ott is vannak sima, "kitömetlen" melltartók.
2019. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok,B-s mellem van, szoval nagy merez ugyse kell 😀
2019. aug. 18. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A bimbókat? Nem inkább a bimbóudvart?
2019. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Reumás csiga válasza:
Én a Triumphban vettem, ott árulnak push up és merevítő nélkül kicsi szivaccsal az egész terjedelmében fehéret.Ha külön megkérdezed, keresnek (amikor én vettem, oldalt volt egy fiókban :D)
2019. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!