Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre vendégként jó ez a ruha?

Esküvőre vendégként jó ez a ruha?

Figyelt kérdés

Picit aggódom, mert elvileg a koszorúslányok ruhája is kék lesz(nem tudom pontosan, hogy milyen), de nagyon tetszik. Arra gondoltam, hogy nézek hozzá egy ezüst cipőt és valamilyen ékszereket.


[link]


2019. aug. 8. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ez a csipkével kombinálva nem kék összképében, így nem lesz gond akkor sem, ha ők kékbe öltöznek.

Én inkább kék kiegészítőket választanék hozzá a helyedben amúgy, ezüsttel nagyon a fehér felé tendálna szerintem, de próbáld fel, nézd meg milyen az összkép. :)

2019. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ékszerek szerintem kék színűek lesznek, csak a cipőt gondoltam ezüstnek. De
2019. aug. 8. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Tavaly a nővérem esküvőjén pont ugyanilyen ruhája volt a sógornőjének mindenki szerint sok volt.
2019. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hacsak nem valami nagyon pucc esküvő csupa pucc vendéggel, akkor tényleg kicsit sok lesz. Ennyi csipke talán a menyasszonyon se lesz.

Szép ruha, de nem illik túlöltözni, főleg nem a koszorúslányokat meg a menyasszonyt. Legalább a koszorúslányok ruháját próbáld kipuhatolni.

2019. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ruha kifejezetten ronda es puccos. Kicsit olyan hatast kelt mintha a kinaiban vetted volna. :/


[link]


Ez sokkal kifinomultabb. Kek es csipke is van rajta, de nem oltozod tul a menyasszonyt. Egy fekete magassarkuval es egy kis kezitaskaval tokeletes. :)

2019. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A sötétkék ruha, amit utolsó linkelt olyan, amit felvennék hétköznap, dolgozni, randizni. Nem érezném azt, hogy kiöltöztem, ha egy oylan ruhát veszek fel, amiben akár ma is mehettem volna dolgozni. Lehet, hogy picit sok a ruha, de mindig nagyon csinosan öltözöm. Ha erre teszek még rá annyit, mint valaki a farmer+póló kombinációra, akkor én a csili vili csipkéhez jutok, a farmer póló a H&Mes rucihoz. Nem célom szebbnek lenni, mint a menyasszony, de nagyon tetszik a ruha. Köszönöm szépen a véleményeteket.
2019. aug. 9. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!