Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy gyógyuljak ki a lábfej...

Hogy gyógyuljak ki a lábfej fóbiámból? Mindig szégyellem ha valaki mezítláb lát

Figyelt kérdés
Nem tartom szépnek a lábaimat (szélesek, nagyok lányként és olyan furák) és e miatt semmilyen olyan programban se veszek részt ahol mezítláb kell lennem. Ez ugye uszoda strand lenne de sajnos egy ideje ez továbbment, és minden közös programon már attól félek, mi van ha látnak mezítláb. Így pl barátnőm hívott, hogy aludjak nála, de féltem, hogy meglát, és már oda se mentem el. Ez kb egy hete volt és érzem hogy gáz, de kb pánikrohamot kaptam és ezérz hívtam föl hogy nem érek rá. Valakinek volt ilyesmi és meggyógyult belőle?
2019. aug. 7. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem,szerettem mutogatni,mert nekem is nagy,széles és eléggé fiús, de elhatároztam,hogy nem foglalkozom ezzel többet. Sztem minden fejben dől el. L.
2019. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Le kell győznöd a félelmed és helyzetbe hozni magad.

Amúgy húzz rá harisnyát, attól szebb lesz.

2019. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2

Most elképzelem magam, ahogy harisnyában strandolok. :DD Most komolyan, hogy lehet ilyeneket tanácsolni? XD


Amúgy fura, mert én is szégyellem, pedig nekem amúgy semmi bajom a lábfejemmel, csak úgy érzem, olyan "illetlen" mutogatni. :D Még én se találtam megoldást rá.

2019. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!