Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ilyen magassággal...

Szerintetek ilyen magassággal lehetek modell?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a dolog, hogy a barátaim és sok más ember szerint is elég különleges és érdekes a kisugárzásom(pozitív értelemben), tekintve, hogy fiúként göndör hajam van és rengeteget mosolygok...Sokan ajánlották már hogy modelkeddjek, régebben ügynökség is megkeresett, de akkor még csak 12 éves voltam és tulajdonképpen féltem a dologtól, ezért nem nagyon jártam el ha hívtak (jelenleg 17 éves vagyok) VISZONT egy nagy probléma van most, hogy közben megnőttem 2m magasra...Szerintetek így már semmi esélyem modellkedni?

2018. ápr. 8. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F, de szerintem ez a magasságomból adódóan lejött:DD
2018. ápr. 8. 20:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szinte kizárt, fiuknak csak 192-3 a max. A nagyon max. De azért jelentkezz a diary, icon, vm, crisp ügynökségekhez :) hátha
2018. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%

Kuldj kepet legyszi, kivancsi vagyok:)

Amugy szerintem ez meg pont jo! Persze ha magassagod mellé eleg vékony is vagy.

2018. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!