Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen méretekkel lehet esélyem...

Ilyen méretekkel lehet esélyem modellkedni? 🙂

Figyelt kérdés

Derek:65 cm

Csipo:76 cm

Comba:53 cm

161cm vagyok es 53 kg



2018. jan. 2. 23:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

"Ennyi semmirekellő nőt/lányt"

Miből gondolod hogy azok vagyunk? Miből gondolod hogy nem szoktunk sütni ,főzni vagy takarítani?

Leirok valamit mert semmirekellőnek tartassz,

Képzeld el hogy szoktam sütni ,főzni,takarítani és cukrász leszek nemrég csináltam a családnak mézeskalácsot ,Browniet,szivecskés sütit...

2018. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Úristen süt néha és porszivozik....

De rendes munka helyett már minden rondasag is modellként akar kurvulni.

2018. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
47%

Valaki modell akar lenni,és miaz hogy rondaság? Meghogy kurvulni?megkérdezhetem hogy hány éves vagy? Hogy ennyi eszed van...a takarítás amúgy sem csak a porszívózást jelenti,te honnan tudod hogy csak néha süt?

Egyébként visszatérve a kurvulásra,a báttyámnak a barátnője modell és hogy megsúgjam neked nem kurvul..az tény hogy nagyon sok velem egykorú ezt csinálja ,de vannak normálisak is

2018. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!