Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mitől fénylik olyan természete...

Mitől fénylik olyan természetesen a modellek arca?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném tudni de egyszerűen nem jövök rá. . Olyan egységesen természetesen fénylik a modellek arca és nem tudom miért.

2016. okt. 12. 21:21
 1/8 anonim válasza:
A Photoshoptól és/vagy a profi sminkesek munkájától.
2016. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első leírta. Sminkesek manapság pár speckó alapozóréteggel megoldják, illetve highligterrel, amitől fénylik az arc. No meg a jó öreg utómunka, a Photoshopban..
2016. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ajj nem így gondoltam.. a saját szememet csak nem tudják photoshoppolni.. es igen gondolkodtam a highlighteren de nem olyan csillogas fenyles ez olyan.mintha valami konnyu olajat kentek volna a felyukre nem ertem mi ez??
2016. okt. 12. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is higlighter. Kapható azokból krém állagú is, amiben nincs csillám. Csak fénylik. Általában belekevernek egy picit az alapozóba, így olyan mintha az egész arc élettel telibb lenne.
2016. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy krém / folyékony highlightert használnak, vagy olyan porhighlightert, ami nem csillámos, hanem fényes (nyilván nem abból az árkategóriából, de pl. a Müller-es Terra Naturi highlighterét használom, azt pont azért szeretem, mert olyan szaténfénye van, nincsenek benne öklömnyi csillámok). Illetve már fényes hatású alapozóval kezdenek, alá arcápoló olaj, gondolom.
2016. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Smink. Lehet kapni ilyen fényes cuccokat, amiket alapozóba vagy az alá keverve szép ragyogó hatása lesz a bőrnek. Aztán vannak kifejezetten highlighterek is, amikből a folyékony fajták elég természetesnek is tűnnek. Nem használnak matt alapozót meg fél kiló púdert se. Igazából nem nagy cucc elérni olyan hatást.
2016. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó primer és fixáló spray.
2016. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs smink akkor azert mert hidratalva van a bor akar olajjal is :)
2016. okt. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!