Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol találok jó plus size...

Hol találok jó plus size model ügynökséget?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehol, főleg itt Mo.-n nem.
2014. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat vagy egyéni vélemény?
2014. okt. 10. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem létezik a fogalom, amit keresel, a piacon szinte senki nem igényel plus size modelleket, ez egy 3 hetente felröppenő hír az index-en a plus size modellek sikeréről, de valójában egyetlen modellt sem ismerek Mo.-on, akinek plus size-ként egy vasat is fizetnének. Ha nincsenek standard méreteid, próbálkozz a statiszta szerepekkel, oda mindenféle ember kell. És ez tapasztalat, az általam ismert modell lányok vékonyak és belül vannak az elvárt mérettartományon. És még így is túl sokat dolgoznak ingyen.
2014. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző véleményén vagyok. Vagyis ez nem vélemény, hanem tény.
2014. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Csak a Plus Size Model Team-et ki ne próbáld, beszedik a pénzt a tanfolyamra, aztán eltűnnek, nagyon gagyi banda.

Egyébként van kereslet, de leginkább külföldön. Sokan azt gondolják, hogy ha 90 kilók, akkor már rögtön lehetnek plus size modellek, de ez sajnos nem így van, max az érhet el sikereket, aki feltűnően szép és arányos, tehát szép nagy melle van, keskeny dereka, formás feneke és vékony lábai.

2014. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pardi-Oláh Roberta válasza:
Sziasztok! A Plus Size Hungary-be ne menjetek! Engem beválogattak, de egy csomó pénzt kifizettem egy tanfolyamért és ennyi. Lehúzás és hazugság, sajnos!
jan. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pardi-Oláh Roberta válasza:
A Plus Size Model Agency Budapest nagyon béna! Engem beválogattak, elvégeztettek velem egy tanfolyamot több, mint 70 ezer forintért, de munkát nem tudtak szerezni. Kerüljétek el messze! Hazugság és csalás, sajnos! Aki vezeti, Patríciának börtönben lenne a helye!
jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!