Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek Palvin...

Mi a véleményetek Palvin Barbaráról?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 18:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%
Beszélsz zöldségeket utolsó! Mire alapozod ezt? Mi számít soknak? Én például egyáltalán nem szeretném, hogy a barátnőm kicsit is rá hasonlítson. Semmi irigyelni való nincs az arcában, rengeteg nála csinosabb lány van. Ő modell, nem a szépségkirálynő!
2014. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
megrecsegtetném :D
2014. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Fel nem foghatom hogy képes bárkit is szexuálisan felizgatni ilyen fejjel. Smink nélkül rémesen néz ki, és kimázolva sem egy szépség. Nekem a pedofília jut eszembe ha arra gondolok hogy valaki megkívánja, pedig elmúlt 20 éves.
2014. jún. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%
SZerintem nagyon nagyon szép.És ennek ellenére soha nem hallodtam még róla kiborító pletykákat.Ezért nagyon szimpatikus.
2014. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Akkor mondok két nagyon szép modellt: Pataki Ági évtizedekkel ezelőttről, meg ott van Görög Zita is. Ez a Barbi kinézetben hol van hozzájuk képest? Nem kis jóindulattal Mila Jovovich-utánzatnak lehetne nevezni az arcvonásait tekintve, aki szintén nem kimondottan szép, de lagalább különleges.
2014. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Marcsi54 válasza:
51%
Ki az a Palvin Barbara?
2014. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem szép...

Gondolom valami híres emberrel kavart a háttérben aztán nem akarják, hogy ugrassza a médiát.

2014. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
20%
Egy nagyon aranyos, szép és vicces lány. Igazi példaképnek való. 4ever Barbellas!!♡
2014. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Fuj az olyan idegesítő lány, és ráadásul csúnya is. Irritáló feje van, igaza volt annak a kommentelőnek. Amikor meglátom a reklámban, a tvmet ugy felrúgnám!!!!!! -.-!!
2014. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
73%
Mi az, hogy irritáló feje van?! Barbi egy nagyon szép lány aki jókor volt jó helyen, kapott egy hatalmas lehetőséget az élettől és élt vele. Komolyan emiatt lett ronda, tehetségtelen k**va?! Nagyon bájos és szép arca van, az alakja szintén irigylésre méltó. A legnagyobb világmárkák választják a kampányaik arcává, a divat legjelentősebb tervezői a múzsájuknak nevezik őt. Azért Karl Lagerfeld csak tudja, mi a szép és mi nem. És örök igazság, hogy mindenki magából indul ki... Amikor azt mondjátok, hogy b*szott fűvel-fával azért, hogy sikeres legyen, nézzetek már magatokba egy kicsit. Minednkiből a féltékenység beszél, amikor ilyen undorító módon ócsárolják őt. Szánalmas. Barbi egy gyönyörű, csinos, fiatal, híres lány. Igaz, hogy nem ő a legintelligensebb lány a világon és tényleg affektálva beszél, ami egy idő után idegesítővé válik, de ő egy modell. Neki elég szépnek lennie, amiben viszont nincs hiba. A szemei különösen szépek. Én például szeretnék ilyen ,,ronda" lenni.
2014. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!