Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehetne ilyen hasat...

Hogy lehetne ilyen hasat elérni? (képpel)

Figyelt kérdés

Főként az érdekelne, miért van rajta hosszában az a "vonal". Nekem nagyon tetszik, és szeretném ha az enyém is ilyen lenne, csak nem tudom, hogy a vonal kondizás eredménye, vagy csak simán vékonyak és genetika? Ha kondival lehet elérni, akkor milyen edzést ajánlotok?

[link]

[link]

(arra a vonalra gondolok, ami a has közepén húzódik)


2013. nov. 11. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a vonal attól van ott, mert alacsony a testzsír és megfelelő az edzésterv. Heti 3x csinálj meg 3x20 hasprést, de tiszta étrend nélkül ez magába nem lesz elegendő. Itt megnézheted, hogy melyek a legkedvezőbb tápanyagok és ezek alapján próbáld meg magadnak összeállítani.
2013. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyire zsíros a hasad?
2013. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé. De már elkezdtem fogyókúrázni, azonban egyenlőre csak a lábamon látszik. A hasam még nem lapos, de dolgozok rajta.
2013. nov. 11. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első képen a nő konkrétan sovány, éhezz és neked is lesz olyan hasad. A másodikon sportos, az már neccesebb. Sok meló lesz.
2013. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a linket kihagytam: [link]
2013. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a linket, meg a kommentet Jesse, segítettél :)
2013. nov. 11. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
A második képen sportos? Ne viccelj. Olyan gebe, hogy kint van a medencecsontja.
2013. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem vilag eletemben ilyen volt a hasam,pedig konditerembe soha nem jartam,csak heti 2-szer teniszezek.Mellette rengeteget eszek es soha egy grammot sem hizok.Szoval inkabb genetikara szavaznek.

28 N

2013. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!