Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen modell ügynökségek...

Milyen modell ügynökségek vannak, melyek tényleg megbízhatók?

Figyelt kérdés
(ha tudtok esetleg munkákat kezdő modellként is, azt nagyon megköszönném) 16/L

2013. nov. 4. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Gellei Vivien

JADEMODELS

casting manager

+36209-352-274


nekem ők írtak kétszer Facebookon.. bár mondjuk én nem valaszoltam, valahogy nem nyűgöz le ez a "mondellkedés"

Ahogy elnézem manapság mindenkiből lehet modell.


Nem akarlak elkeseríteni de ha csak egy légből kapott ötleted akkor el is felejtheted. Ritka az, ha valakiből tényleg modellt faragnak, nővérem is elvégzett egy tanfolyamot, azóta se lett belőle semmi, pedig nem kevés pénz volt, csak akkor add ilyenre a fejed ha szüleidnek van is pénzük rá.

Voltam válogatáson még jó pár éve, bekerültem az első három legjobba, 20 perc után olyan összegekről beszéltek hogy anyuval a padlóról szedtük össze az állunkat úgy, hogy nem ígértek semmit hogy lesz ebből valami azon kívül hogy fizetünk.

Ez az egész nem csak a szép képekről szól és arról, hogy téged fognak körül ugrálni a sulidban.


na mindegy, Facebookon keresd őket először


18/L

2013. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi azért. Már voltam egy ügynökségnél..de az is hasonló volt. Aki fotózott kérdezte is hány éves vagyok mert hogy munkát akart ajánlani, de a korom miatt nem lett belőle semmi...szóval gondolom milyen munka lehetett..
2013. nov. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!