Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az Icon Modellügynökség...

Az Icon Modellügynökség foglalkoztat fiúkat is?

Figyelt kérdés

185 cm vagyok elég magas izmos stb szoval adottságaim vannak.

Egy kérdésem lenne küldhetnék-e magamról képeket az Iconnak ugy hogy fiú vagyok? vagy csak lányokat foglalkoztatnak?


2013. szept. 7. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
kuldhetsz :-)
2013. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval foglalkoztatnak fiúkat is?:DD

Csak mert az oldalukon csak lány modellfotók vannak, viszont azon ügynökségek oldalán akik biztosan fiúkkal is foglalkoznak, azoknak férfi modellfotók is vannak kirakva szóval összezavarodtam:DD:D:d

2013. szept. 7. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelentkezhetsz, ott van Cseke Botond is aki egy nagyon híres férfimodell csak gondolom még nem mozogsz annyira biztosan a szakmában, hogy tényleg értesülj a mindennapi dolgaikról.(Ezt arra értem, hogy én látom mindig, hogy melyik modell épp melyik márkának van fotózva vagy mikor melyik show-n vannak.)
2013. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ha már Icon, akkor én is kérdeznék, bár én lány vagyok:D


milyen adottságok kellenek pontosan? különleges arcom van, magas vagyok szintén és vékony is...ja meg egyfolytában a fejemhez vágják, hogy modellkedjek.. de ami azt illeti nem ebből akarok megélni. mi a véleményetek, van esélyem, jelentkezzek?

2013. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Larzi válasza:

Utolsó válaszadónak..

Szerintem azt csináld amit szeretnél, ha nem jön be annyira a modellkedés akkor nem kell erőltetni!

De jelentkezhetsz Ügynökségeknél és ha behívnak meglátod hogy milyen.. talán megtetszik:)

2014. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!