Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ezekkel a méretekkel lehetnék...

Ezekkel a méretekkel lehetnék modell?

Figyelt kérdés

15/L

170cm

48kg

mell: 81cm

derék:61cm

csípő:82cm

még szerintem nőhetek valamennyit a családban sokan magasak:D


2013. aug. 14. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Jelenleg nem.

Majd max. ha túl leszel a "nőhetek még egy kicsit"-en. 173-ig nyújtózkodj.

2013. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nősz minimum 2-3 centit akkor simán.:)
2013. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok:)
2013. aug. 14. 16:32
 4/7 anonim válasza:
Nekem is nagyjából ugyan ezek a méretek - kivéve,hogy én 7 cmvel magasabb vagyok-,de nem csak ettől függ.Az arcod is lényeg meg attól,hogy leírsz méreteket nem tudjuk,hogy is nézel ki így elég nehéz választ adni!De,ha csak arra kell hagyatkozni amit leírtál akkor nem.Talán ha nősz 4-5 cm még.:)
2013. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
vigyazz mert a derék nem mehet 60 cm felé, és ha még pár cm-vel magasabb leszel, figyelj arra,hogy a derekad ne legyen tobb!!
2013. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőjj még 4 centit!
2013. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van abban, hogy a magasabb lányok könyebben tudnak érvényesülni, de főleg az arcod számít. Ha megnézed a (budapesti) jobban menő ügynökségek lányainak méreteit, mindenhol találsz egy-egy alacsonyabb, vastagabb derekú lányt. Természetesen ha az arcod és az összhatás jó, simán válhat belőled egy jól kereső model. Nézd meg az Icon, Art models, VM models, Visage, Attractive, Face model modeljeit! :) Ha tudok még segíteni írhatsz privit is nyugodtan, és tényleg klassz lenne ha küldenél egy képet mert nagyon kíváncsi vagyok! 15/L
2013. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!