Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kit ajánlanátok portfólió...

Kit ajánlanátok portfólió készítésénél?

Figyelt kérdés

Szeretnék komolyan modellkedni, de először is kéne egy portfólió... Kiket ajánlotok?

És miután elkészültek a képek, milyen cégekhez forduljak?

Előre is köszönöm!



2013. aug. 6. 20:18
 1/7 anonim válasza:
Budapest: Both Gábor Győr: Bajnai Noémi mindegyik rendelkezik modell ügynökséggel :)
2013. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ügynökség szereti a saját fotósuk által készített képeket nézegetni rólad, így nem ajánlott kifizetni előre a sok pénzt mert úgyis a saját fotósukban bíznak.

Menj el egy ügynökséghez és ott megcsinálják majd neked a képeket.

2013. aug. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
csak kamunál ell pprtfolio de mivel te kis tnualtlan hülyegerekvagy:d szerntem offold modellkedést hisz még ezt se tudod. istenem.
2013. aug. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első két választ!:)

#3 : 178 cm vagyok, 49 kiló..Én vagyok az, aki ténylegesen komolyan is gondolja. Eléggé rosszul esett amit írtál, legközelebb gondold át, mielőtt ilyen tahón viselkedsz valakivel szemben... Egyébként, a napokban csináltuk meg a portfóliót, és iszonyat jó képek lettek!

2013. aug. 17. 20:37
 5/7 anonim válasza:
első vagyok, gratuu! hol csináltattad ? :)
2013. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Végre kész, már majdnem megőrültem :) Valaki valamilyen jó modellcég? :))

2013. aug. 30. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:

1: nem jönnek be a képek

2: oké hogy komolyan gondolod meg te ezt szeretnéd meg minden, de azért valóban lehetne annyi eszed hogy tudd, hogy felesleges a szüleid drága pénzét tehetségtelen tömegfotósoknak adnod. az ilyen képek arra jók hogy facebookon az ismerőseidnek villogj vele, de ettől még nem leszel modell. az meg hogy nem tudod magadtól hogy melyik "modellcéghez" kell menned az már botrányos... ott van minden a neten informálódj már, kérlek szépen!

2013. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!