Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell? Egyáltal...

Hogyan legyek modell? Egyáltalán lehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Első sorban a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy a leírtak alapján lenne-e esélyem arra, hogy modell legyek.

Egy pár adat:

Mell kf:77

Csípő kf:61

Derék kf:77

Magasság:164 cm

Súly: 48kg

Hosszú, szögegyenes homokszőke hajam, és barna szemeim vannak.


Sokan mondják, hogy szép vagyok (bár szerintem nem igaz :) ). Ha ez számít valamit akkor nem sminkelek erősen (spirál, kis pirosító esetleg korrektor) érdekel a divat, és a sminkelés.:) Azt hiszem ennyi:)

kérdésekre szívesen válaszolok. előre is köszönöm:)



2013. júl. 25. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
hány éves vagy? képet nem tudsz mutatni? 164 cm elég kevés amúgy
2013. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A csípőd keskenyebb, mint a derekad?
2013. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
14 voltam március 30án, képet nem szeretnék mutatni, de sokan azt mondják, hogy nagyon hasonlítok Emma Watson-ra (pl. az egyik plázában is odajött egy lány, aki egy modellügynökségnél dolgozik, és felkért egy CocaCola reklámfilm szerepre, és ő is megjegyezte a hasonlóságot:o) egyébként #2 nem! véletlenül elírtam:) bocsi derék:61 csípő:77
2013. júl. 25. 16:22
 4/14 anonim válasza:
100%
úgy, h legközelebbi életedben hollywoodi zsidó lánynak születsz és majd a zsidó divatszakma, vagy a filmproducerek segítenek. a viccet félretéve 8 milliárd ember él a földön- ennek a fele nő. ha ennek csak egy kis része szép, már akkor is rengeteg millió szép nő létezik. a modellkedéshez kapcsolatok, megfelelő rokonság, vagy pénz kell. én olyan egyetemre jártam, ahol dunát lehetett rekeszteni a szebbnél-szebb nőkkel, mégse lett egyik se modell, pedig biztos szívesen lett volna. van az a szint, ahol a szépség önmagában már kevés.
2013. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
alacsony vagy ehhez. nagyon.
2013. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

akkor most vegyétek a fáradtságot hogy utána nézzetek:

igaz hogy 164"kevés",de nő pár centit és mehet,ha megnézitek ezt az oldalt akkor 168-169cm magas lányok is modellkednek,a magasság már nem annyira lényeges,csak meg kell találni a megfelelő helyet(kifutóra szerintem nem mehetsz,de fotózásokon simán van esélyed)

[link]

2013. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor elárulom hogy nem csak ennél az ügynökségnél vannak alacsony modellek,a fotózáshoz nincs magasság megkötés,azért ezt linkeltem be mert itt rögtön látható a magasság és nem kell külön nézegetni az adatokat
2013. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehetsz. 164cm nagyon kevés ehhez. És most lehet itt mondani, hogy fotómodell, annak nem kell magasnak lennie, de aki kicsit is otthon van ebben a szakmában, az megmondhatja, hogy nem lehet a fotó és a kifutómodellt szétválasztani. A modell az modell, csak annak van esélye aki kifutón is megállja a helyét. Vagy tud mondani valaki sikeres fotómodellt? Olvass el pár menedzserrel készült interjút, mind kiemeli, hogy fontos a magasság. A castingokra sem lehet jelentkezni 173 alatt, és az összes jó(!) ügynökség is megköveteli ezt a magasságot.
2013. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. Örülnék ha olyanok akik nem értenek hozzá nem is válaszolnának. Kérdező mellesleg épp emiatt nem itt kéne az ilyeneket megkérdezni hanem felmenni egy-két jó magyar ügynökség weblapjára és ott mindent szépen megtalálsz. Meglehet hogy ott csalódni fogsz a feltételek miatt, de legalább igaz.
2013. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!még nőősz pár centit és lehetsz modell.Palvin barbi is csak 169 cm.
2013. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!