Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miben kellene mennem erre a...

Miben kellene mennem erre a fotózásra ?

Figyelt kérdés

Szóval, egy jó ismerősöm felkért egy fotózásra, ahol egy prostit kellene alakítanom. Igen, és őszintén szólva, eléggé zavarban vagyok miatta. Nem igazán csináltam még ilyesmit, de mivel sokat segített nekem korábban, és sokszor ingyen kaptam el tőle képeket is amikor engem fotózott úgy érzem, tartozom neki ezzel. Egy projekthez kellenek neki a képek, de ez mellékes. A külsőmet rám bízta, és ez is okozza a fejtörést. Egy pár dolgon már gondolkodtam. Talán egy bőr miniszoknya lenne a legjobb, mert elég kihívó, és egy piros csipkés bralette is jól passzolna hozzá, bár ebben sem vagyok biztos, nem szeretném hogy közönséges legyen az összhatás. A cipőknél pedig tényleg nem tudom, hogy tűsarkút, platformos magas sarkút vagy egy szexi csizmát válasszak.

A sminkkel kapcsolatban is tanácstalan vagyok. Valami erősebb, drámaibb sminkre gondoltam, mint a füstös szemhéj és egy feltűnő rúzs, de nem akarom túlzásba vinni. Szóval, tényleg jól jönne egy kis segítség. Mit gondoltok, mi lenne a legjobb választás a ruhák és a smink terén, hogy átjöjjön a karakter, de ne legyen túlzás?



szept. 8. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondta, hogy rád bízza, szerintem akkor is tőle kéne megkérdezned, hiszen ő tudja, hogy mi az elképzelés, milyen külső kéne ehhez a projekthez. Küldd el neki képen, hogy mire gondoltál, ha van több opció, akkor azokat is és majd megbeszélitek, hogy melyik legyen.

Ha olyat javasol, amit nem szívesen vállalsz be, akkor azt nyugodtan mondd meg, nem kell mindenbe belemenni csak azért, mert korábban kaptál tőle ingyen képeket.

szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Éppen, hogy túlzásba kell vinni, és pont az a lényeg, hogy közönségesen nézz ki, elvégre egy k.rv@ kell legyen a fotókon. Minél szexuálisabb, minél felháborítóbb, annál jobb. Az se baj, ha egy kicsit szakadék leszel.


Vörös magassarkú, nagyhálós harisnya, miniszoknya, piros melltartó, rá egy kis top, de kilátsszon alóla, nagyon erős smink, kb. ennyi. Ha a fotós kéri, a harisnyát szét kell szakítani. Remélem nem fognak visszaélni a helyzeteddel a fotózáson. Sok sikert!

szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, és nem nagyon tudta megmondani, az volt az érve hogy én nő létemre ezt biztos jobban tudom.
szept. 8. 16:08
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha tényleg el akarod játszani a karaktert, akkor bőr miniszoknya tökéletes választás, és a piros csipkés bralette is nagyon ütős lesz hozzá. Ha igazán kihívó akarsz lenni, akkor a platformos magas sarkút ajánlanám, mert az még extrémebb, mint a sima tűsarkú. A sminknél ne fogd vissza magad! Menj rá egy erős, füstös szemre és mélyvörös rúzsra, hogy tényleg drámai legyen a megjelenésed. Talán egy kis csillámot is dobhatnál a szemhéjadra, hogy még feltűnőbb legyen. Ne felejtsd el a kiegészítőket, mert ezek mind hozzátesznek ahhoz, hogy hitelesen add elő a szerepet. Egy kis kézi táska alap, amibe tehetsz rúzst, óvszert, meg egy kis tükröt, hogy bármikor igazíthass a sminkeden – hiszen egy prostinak ezek mindig kéznél kell, hogy legyenek. Egy doboz cigi is jól jöhet, még akkor is, ha nem dohányzol, mert ez is hozzáad a karakterhez. És ha igazán autentikus akarsz lenni, akkor egy csomag rágót is bedobhatsz, hogy teljes legyen a kép. Ezek a kis extrák mind segítenek abban, hogy tényleg hitelesen add elő a prostituált karakterét a fotókon. Persze tiéd a döntés mit vállalsz be és mit nem.
szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kellene elvállalnod, ha egyszer gőzöd nincs a dogokról. Ami nem baj.
szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nő vagy, mégis miért kéne tudnod, hogy hogyan kell felöltözni prostituáltnak egy fotózásra? Ő a fotós, az ő projektje, neki kéne tudni, hogy milyen jellegűt képzelt el. Pl. mennyire kéne kihívónak lennie, inkább az út széli vagy a luxusprosti irányba menne el, mi passzol a fotózás helyszínéhez stb. Nagyvonalakban fel kéne tudnia vázolnia mi az elképzelés, akár inspirációs képet mutatni. Akkor te is tudnád, hogy milyen külső felelne meg, illetve azt is el tudnád dönteni, hogy belefér-e neked vagy nem.
szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy "fotós" ez

Nem lehet hogy magának akarja a képeket amiben te prostinak vagy öltözve

Amúgy ha nem szeretnéd ne csináld. Nem tartozol neki.

Ez is elég szexista megjegyzés volt hogy te nő vagy szóval jobban tudod. Mintha lenne tapasztalatod a témában.

A pasik is tudják hogy hogy néz ki.

Nekem elég creepy a szitu. Nem mennék.

szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!