Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Itthon miért az ilyen Zimány...

Itthon miért az ilyen Zimány Linda kaliberű nőkre hivatkoznak mint modell?

Figyelt kérdés
Közük nincs hozzá valójában.

szept. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb ezt a kalibert lehet elérni a magyar médiában.


Aki ettől többet akar, az külföldön kell próbálkozzon, ahhoz meg 13-14 évesen ugrani kell Londonba, Párizsba, New Yorkba, ami viszonylag kevés magyar tininek megoldható.

szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert 100-ból 90 embernek semmit nem mond XY cseh vagy YSA norvég modell neve.
szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert fogalmuk sincs hogy mit jelent modellnek lenni mikor ez a munkád
szept. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 azért az csak a legszerencsésebbeknek adatik meg hogy new york London paris vonalon dolgozzon es nem is 13 évesen mennek oda mikor abban a korban meg rohadtul nem tud senki nagy márkáknak dolgozni


És aki sosem megy new Yorkba meg Párizsba az is lehet sikeres modell pl Ázsiában

szept. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Homlokmodell
szept. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4, jó, ilyen szempontból mindegy, hogy Kínába vagy az USÁba nem utazik ki. Ázsiai országban amúgy is az északi modelleket keresik, idehaza az a nagyon hamvas szőke típus ritka, és az orosz lányok mellett kb esélytelen is.


De ja, nemzetközi utazás attól még sokaknak nehézkes vagy elérhetetlen is. Mindkét helyre eljutni drága, veszélyes, és az embereknek nincs nyelvtudása hozzá.


És de, kb ennyi idősen válogatnak be valakit, hogy utánna pár éven belül kikerüljön a kifutóra meg fotózásokra.

szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg modell voltam eveken keresztül. Ebből éltem.

Ázsiában nem csak a szőke hajú lányok mennek, egyáltalán nem.

Nekem és sötétbarna a hajam és voltam kint ott is és találkoztam kint félvér lánnyal.

Japán az ahol inkább a nagyon fiatal babaarcot keresik, de azon kívül meg lehet menni vagy 7 másik országba és mindenhol más a piac.


Mi az hogy veszélyes eljutni külföldre?

Akkor most rohadjon mindeki itthon kelet Európában, mert veszélyes külföld?

New york, meg Ázsia?

Japánnál biztonságosabb ország kevés van…


Egy modell eleve nem lehet modell nemzetközi utazás nélkül, erről megy a vakera. És csak az modell akit kihívnak külföldre.


Nem kell elkezdeni 13-14 évesen…

Nem art, ha valaki palvin akar lenni, de az a legfelső 1 százalék, a lányok többsége sosem lesz annyira híres és gazdag.

Még 20 évesen is el lehet kezdeni és utána évekig ebből élni.


Én is 20 felett kezdtem el komolyabban csinálni.

szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!