Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modellügynökségek leellenőrz...

A modellügynökségek leellenőrzik az adataidat amit megadtál?

Figyelt kérdés

A modellügynökség ahova jelentkezni szeretnék elvárja a 175 cm-es magasságot, én viszont jóindulattal vagyok csak annyi, tehát reggel mérve, estére inkább 174.

A másik a csípőméret. Az elvárás a max. 92 cm, az én csípőm viszont 93 cm.

Ezek az adatok igazából majdnem az elvártak, csak pici eltérés van. Le fognak mérni, vagy elhiszik azt, amit mondtam? Valamint, ha mégis ellenőrzik, akkor lehet jóindulatból kerekítenek egy kicsit?



júl. 21. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen mérnek semmit, csak nem hívnak be mert van aki magasabb, vékonyabb. Vagy lehet kiközvetítenek, nem férsz bele a ruhába, és mehetsz haza.


Sok helyen már meg se adnak ilyen etalont, csak férj bele aztán ennyi.

júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy le fognak mérni, és nem hiszik el bemondásra. Úgyis ki fog derülni, ha nem férsz bele a ruhába.
júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azonnal lemernek mindent

Ez az első

És nem csak először hanem folyamat lemér minden új ügynökség

júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A modell világ baromi kegyetlen, számíts rá, hogy sok vissautasítás ér.


Állítólag Palvin Barbi se fér bele minden elvárásba, úgy ahogy kéne, vannak kivételek, de ehhez nagyon nagyon jó egyéb vonásokat kell hozni, ami miatt felfigyelnek rád.


Pusztán vékonynak, szépnek lenni és szépen mozogni kevés lesz, van sok lány aki az,eg hat éves kora óta tanul úgy sétálni meg pózolni.


Egy karakteresebb arc, egy érdekesebb haj, arcforma, szem, karizmatikus egyéniség lehet többet ér mint az a pár centi a szemükben.


Viszont amíg modellkedsz, b@szogatni fognak a tested miatt végig. Simàn szólnak, hogy dobj le három kilót keddig.

júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!