Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyesmi testtel el merjek...

Ilyesmi testtel el merjek menni strandra?

Figyelt kérdés

Vagy mindenki el fogja hányni magát?

Életemben először megyek nyaralni, és nem tudom, hogy merjek-e strandra menni.

Ilyesmi alakom van, csak fehér bőrrel:


[link]


Trollkodást mellőzzük.


2019. jún. 27. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Á, ez egy teljesen átlagos test és lehet, te leszel a legsoványabb a strandon!
2019. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma anyukáddal?
2019. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fogja magát elhányni. Komolyan, vicc, hogy legrosszabb esetben is csak túlsúlyos nők mennyire kétségbe vannak esve, pasik meg görögdinnye méretű hassal, göndör szőrös mellkassal, fecskében olyan büszkén feszítenek a parton, mintha legalábbis koronát viselnének.

Elhiszem, hogy anyukád kritizálása rosszul esett, és még akár évekkel később is fáj, de aki ilyen típus, az akkor is kritizálna, ha modellalkatod lenne. Sz.rni rá.

2019. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 Tinikorom óta állandóan csak kritizál, megaláz.
2019. jún. 27. 17:24
 15/19 anonim ***** válasza:
9%

Magyarország a 4. legelhízottabb ország a világon, szóval teljesen átlagos az alakod, teljesen beleolvadsz a környezetbe. Nyugodtan menj strandolni.


Egyébként kérdezem, pajzsmirigy, vagy egyéb hormonális problémáid vannak, hogy ennyire el vagy hízva?

Vagy csak lusta vagy mozogni és odafigyelni az étkezésedre?

A túlsúly rengeteg egészségügyi problémát hordoz, remélem ezzel is tisztában vagy.

2019. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

tisztában van vele, és problémái is vannak a kinézetével, de azért az "így nézek ki" demonstrálásához valami modellcsajt választ, szépre retusálva...

ez kb. olyan, mintha én azt mondanám a kiálló csontjaimmal, hogy úgy nézek ki, mint a WS angyalok, csak fehér bőrrel...

2019. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

# 14 Akkor hagyd a fenébe, ne törődj a véleményével, éld a saját életed! :)

Duciként is lehetsz szexi :).

2019. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#17 Köszönöm. Élem a saját életem. De sajnos ezek a dolgok nagyon mély sebeket ejtettek.

Tudom, hogy lehetek szexi, egyébként szeretem magam, mert arányos vagyok és magas, szép a hajam és az arcom is. Csak nagyon félek attól, hogy valaki megszól és újra át kell élnem azt a fájdalmat.

2019. jún. 27. 18:49
 19/19 anonim ***** válasza:
Dehogy hányják el magukat! Simán mehetsz
2019. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!