Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi a cicim . Titeket nem...

Kicsi a cicim . Titeket nem aggaszt csajok?

Figyelt kérdés

17 vagyok de a cicim nem akar nagyobb lenni pedig az alkatom kívánná .

Eléggé aggaszt.

Lehet plasztikáztatnom kell de attól meg félek mert nem szépek szerintem .


2019. máj. 27. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

31 éves vagyok, tehát ez már változni nem fog. Nem túl nagyok a melleim, de nem tudok vele mit csinálni.

Egyébként az összes létező pasi, akivel dolgom volt, mind imádta, mert bár nem nagyok, de szép formásak, nem lógnak, szép kerek formájuk van. Még úgy is, hogy már szültem és szoptattam is. Szóval nem ezen fog múlni hidd el, hogy jól nézel-e ki, vagy sem. :)

Világ életemben népszerű voltam a pasik körében, úgyhogy semmi szükséged arra, hogy plasztikáztass. Egyrészt nagyon költséges, másrészt nagyon fájdalmas, egy műtétnek mindig van egy csomó kockázata, nem éri meg, hidd el!

2019. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Nem tudom hogy lehet ez csajoknál, gondolom hasonlóképpen mint a férfiaknál a cerka mérete. Szívből mondom, nekem taszítóak a nagy mellek, lehet baj van velem..de inkább legyen kissebb mint nagyobb-és imádni fogom. Sokáig azt hittem én is kicsi a farkam: 15/4,5cm-es. Voltam kb. 10 csajjal pár évem alatt és elégedettséget tapasztaltam az arcukon. Ezt csak azért osztottam meg, hogy el kell fogadjuk magunkat szívből amilyenek vagyunk, szerintem Te is kedves kérdezőcsak alul becsülheted a cickóidat! 😘
2019. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek alig van. De amíg minden nap rajta kap, hogy a dekoltázsát bámulom, addig nem aggasztja.
2019. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Örülj neki.

Az enyem már inkább tőgy mint mell.

Es lóg.!!!!

Egy kicsi sokkal szebb, esztétikusabb.

2019. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szebb egy szép formás kis mell mint egy nagyobb lógós. Én személyem szerint inkább a kisebb mellű csajokat részesítem előnyben.
2019. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Minket nem aggaszt a te kannád hidd el.
2019. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Még nőhet vmennyit. Főleg majd ha elkezdesz fogamzásgátlót szedni (nem mindegyiknél ez a mellékhatása)De örülj neki h kicsi és feszes. Az enyém feszes de nekem nagynak tűnik (80B)

Én a mellkisebbítő műtéten gondolkodom.


22L

2019. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is a kisebb mellek jönnek be egy nőn, de ha szeretem akkor annyira mindegy mekkora. Amikor meg babát vársz úgy is megnő. Ha plasztikáztatni akarod akkor inkább válaszd a titánhálót mint a szilikont több okból:

-a szilikont cserélni kell

-nem természetes a hatása

-érzéketlen lehet tőle a mell

- ha gyereket válalsz nem tudod szoptatni,ha kivezeted akkor sem biztos

-hatalmas mütéti traumát szenved el a tested

-drága

Ezzel ellentétben a titán hálónál nincs ilyen és olcsóbb a szilikonnál és természetes marad a mell tapintása és szoptatni is lehet vele.

31/F

2019. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem, hogy kicsi.

Toppok ala nem kell melltartot felvennem es megis jol nez ki mivel nem log es van egy formaja. Nyilvan nem olyan szep mint egy mutott de en elfogadtam ezt es felismertem az elonyeit.

Altalaba mar csak akkor hordok melltartot ha atlatszo a felso, es nem panaszkodtak meg ra

2019. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan szeretik a formás, nem lógós ciciket.
2019. máj. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!