Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami természetes módszer...

Van valami természetes módszer a barnaság megőrzéséhez?

Figyelt kérdés

Alapvetően fehér a bőröm,de nem ez a hófehér.Könnyen barnulok,nagyon ritkán égek le (ettől függetlenül szinte minden alkalommal használok naptejet).Viszont az a gond,hogy nyáron szépen lebarnulok,de télen ez "eltűnik" rólam és a következő évben kezdhetem előről az egész barnulós dolgot.


Ekcémás vagyok.Az orvosom azt mondta,nem szabad napra mennem,mert az mégjobban szárítja a bőrömet.Én ezt nem bírtam ki és szoktam napozni.

Az eredmény az,hogy most már gyönyörű a bőröm.Amíg nem napoztam vörös,kivakart foltok voltak a kezemen és a nyakamon és nagyon száraz volt.Mióta napozok egyetlen tünet,hogy száraz a bőröm,de egyre kevésbé.

Nem gondolom,hogy a naptól múlt el,mert közben kristálygomba levét iszom naponta és egy újabb testápolót próbáltam ki,ami nagyon jól bevált(dermax - száraz bőrre való).


Még ősz elején,amikor nincs hideg tudok néha-néha napozgatni,de utána nem.Így viszont a bőröm is csúnyább lesz:(

A kérdésem az lenne,hogy van-e valami természetes módszer a barnaság megőrzéséhez?Vagy,hogy picit megmaradjon a színem?

A szolitól undorodom,és nem akarok szolizni.

15/L


2010. júl. 7. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Béta Karotin kapszula
2010. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!