Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek sem vált be az Avon?...

Nektek sem vált be az Avon? Én akármit próbáltam, semmit se ért.

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak benne reossz dolgok de sok jo is van. Mindenkinek mas jon be ezert szerintem mindenki maga kell kitapasztalja hogy mi jo neki.
2008. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
vannak amik beválnak bviszont én mind drágának trtom....
2008. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Lassan 5.éve használom az avon termékeit.Úgy gondolom,mint minden kozmetikumi cégnem vannak jó,és rossz termékei.Ugyanígy az avonnak is.Igen,nekem sem vállt be az összes termék,de leírom,hogy mikkel vagyok teljes mértékben megelégedve:Spray-kel.Illatuk friss,tartós.Hajápolással kapcsolatban szerintem mindenük szuper,én még semmiben sem csalódtam,pedig van:hajvégápolóm,hajfényspraym,fejbőrápolóm,samponok/balzsamok,és uv szűrős hajspraym.Önbarnítójukkal,habfürdőikkel,tusolózseléikkel,testápolójukkal,naptejükkel,testradírukkal,arc és testpermetükkel,lábkrém/sprayükell is meg vagyok elégedve.Mindezek mellett,kézkrémük is jó.Körömlakkok hamar lepattognak,ellenben a köröm ápolási lakkok pl.:körömerősítő és kondícionáló stb nekem beválltak.Szemre való sminkekkel is megvagyok elégedve.Szájfényeik,ajakbalzsamaik a jó illatuk mellett tartósak,és hidratálják is az ajkakat.Arckrémükből és barack és mandulatejeset használok,nekem bevállt.Pattanáskezelőjük is bevállt.Alapozójukkal és porpúderükkel is meg vagyok elégedve.

/pici cutte/

2008. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a hajvégápoló egyátalán nem jött be...a lábkrémek viszont jók...
2008. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem jó volt a kompakt púderalapozója, igaz az több ezer forint. A color trendet nem is minősítem, a minőség egyenlő az árával. Parfümjei is gyengécskék, ráadásul az a néhány amit szerettem természetesen megszűnt. A perfect wear -es cuccok jók voltak, kivéve a körömlakk, de úgy tudom már ezek sincsenek. Arckrémek, pattanástalanítók, egyéb kozmetikumok nekem sem voltak jók semmire.
2008. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért tegyük hozzá, hogy az avon eléggé egy középkategóriás kozmetikai cég, de még a Vichi is

hogyha a középkategóriás dolgok nem jönnek be neked, próbálj ki valamit, amelyre hajlandó vagy pént kiáldozni

Clinic, Lancom, esté Lauder, Artistry (ezek az első 4 világpresztizsmárkák) a legutolsó viszont (Artistry) Magyarország első presztizsmárkája, mert ez az egyetlen presztizsmárka, amely magyar pénztárcával megfizethető

próbálj ki néhány Aristry terméket, 90 nap teljes vételár visszafizetési garancia van rá, és kb 2x maximum 3x annyiba kerül mint egy avonos termék, de kb annyiszor is több ideig elég :)

2008. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Perfect Wear még mindig van! A kérdésre visszatérve az Avon nem véletlenül lett népszerű. Jójó, persze ne várd azt, hogy majd minden termék tökéletesen megfelel majd mindenki igényeinek, de mindenki megtalálhatja a magáét, hiszen széles választékot kínál.
2009. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!