Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csokis parfüm tényleg pasis?

A csokis parfüm tényleg pasis?

Figyelt kérdés
Az aminek szivecskék vannak a dobozán.
2008. nov. 10. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
márka? mert vannak pasis és női csoki illatú parfümök.. de a dobozán biztos rajta van h women vagy h men...:)
2008. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem női, csak néhányak szerint pasis illata van. De én a tapasztalatokat kérdezném hogy tetszett másoknak férfiaknak nőknek, gyerekeknek hogy tetszett.
2008. nov. 11. 16:57
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, női----> elejéről kimaradt egy vessző
2008. nov. 11. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jött be. kicsit kesernyés ami miatt tényleg emlékeztet féfiparfümre. A vattacukor illatú párja(pink sugar) viszont szerintem nagyon jó illatú és nőies is. Fiúk mind azt mondták rá hogy leszívesebbn blémharapnának:P
2008. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Te az Aqualia- Chocolovers-re gondolsz, tudom.

Hát nem pasis, de nagyoon tömény, édes mézrskalács illata van, nekem nem jön be.. nagyon tömény, nekem az igénytelenség jut eszembe róla.. meg a Pink sugarról is.

2009. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!