Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem olyan problémám van,...

Nekem olyan problémám van, hogy már jártam több szépségversenyen is most is épp indulok egyen, de az a baj hogy nagyon nehezen ismerkedem barátkozom más lányokkal. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy tudom hogy a szépségiparban nagyon sokat jelent a magabiztosság, nyíltság, határozottság.. De én annyira nehezen barátkozom. :/ A most induló versennyel kapcsolatban is voltak már programok, kb minden lány összebarátkozott több lánnyal, barátságok alakultak ki. Én viszont csak néhány lánnyal váltottam pár szót. És nem azért mert beképzelt lennék vagy valami hanem épp ezaz h nem merek nyitni mások felé. Ha másnak sikerül nekem miért nem? :(
2010. júl. 1. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik szépségversenyen indulsz? ha megkérdezhetem:)
2010. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
előbb valami tanácsot ha lehet... :/ :$
2010. júl. 1. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem legyen vmi témád, amit felhozol elöttük és már el is kezdödik egy beszélgetés! Ne légy visszahúzódó! Legyen nagy szád, hisz van mire;)
2010. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de elmondod melyik szépségversenyre mész?:D 1. és 2. voltam
2010. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de miért érdekel ennyire?:D
2010. júl. 1. 19:35
 6/10 A kérdező kommentje:
esetleg teis indulsz és lehet h versenytársak vagyunk?:D
2010. júl. 1. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolgotok vazze mint szépségversenyeken riszálni a seggeteket?!
2010. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyszer élsz nem?!
2010. júl. 1. 20:27
 9/10 A kérdező kommentje:
biztos te is csinálsz olyat amit más nem, mégis szívesen csinálod
2010. júl. 1. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
nah de most komolyan lécci mondd meg melyik versenyen indulsz! érdekel ,mert szeretek mindent ami a modellkedéssel meg ilyen szépségversenyekről szól! és talán még talizunk is;) lesz kivel beszélgetni:D
2010. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!