Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet attól kisebbségi komplex...

Lehet attól kisebbségi komplexusom, vagy kevés önbizalmam hogy nem vagyok anyagilag eleresztve?

Figyelt kérdés
Nem tudom más hogy van vele,de engem néha zavar és elkeserít hogy szegény vagyok,nem járok márkás ruhákban pl.Lehangol hogy másoknak menő leptop,legújabb telefon,drága göncök,stb,nekem meg 3 éves teló,használt számítógép,olcsó de jó göncök,néhány márkás is.De nem vagyok igénytelen csak nem tehetem meg és ezért sokszor másoknál kevesebbnek érzem magam és önbizalmam is padlón!!!Van egy friss kapcsolatom és ő el van eresztve elég jól anyagilag és sokszor felajánlja hogy segít,de emiatt is szarul érzem magam és nem fogadom el,egyébként van munkahelyem nem azért vagyok csóró és enni van mit,meg fizetni tudok mindent,csak nem vagyok eleresztve.És sokszor fáj a szívem 1-2 dolog után és ő megvenné,de szarul érzem magam,annyit megengedtem hogy párszor feltöltötte a telefonom hogy tudjunk sms-ezni,beszélni bármikor,de kihasználni meg nem akarom.
2010. jún. 28. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne azokra irigy lenni, akiket apuci meg anyuci pénzel meg mindent megvesz nekik, és nem tudnak mit kezdeni magukkal a jóléttől, és vergődnek a plázákba...

A párod meg nem akar rosszat. Mondjuk azt értékelhetné, hogy nem akarod kihasználni, mert mások már régen megcsinálták volna, de nem baj az, ha néha vesz neked egy felsőt vagy egy csini nadrágot. :) Valószínűleg nagyon szeret, és ennek örülj.

2010. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet,ezzel én is így vagyok sajnos!:(
2010. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül vele,az is valami,mert néha iszonyú szarul érzem magam,főleg ha sóvárgok valami után és megvenni nem tudom,meg hogy esetleg lenéznek mert nincs vagány telóm,márkás göncöm,olyan senkinek érzem sokszor magam,de lehet túlzásba viszem már.
2010. jún. 28. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, túlzásba viszed, mi se vagyunk úgy eleresztve meg én nem is csüngök anyámék nyakán, hogy ilyen meg olyan telefont vegyenek nekem. Én mégsem érzem magam rosszul emiatt, rendes ruháim vannak, igaz nem annyiért vesszük őket, mint a hidrogén szőke buta plázap*csa, de én az ilyenekre nem is vagyok féltékeny. Akik emiatt lenéznek azokat jól fejbe kéne rugdosni, mert attól, hogy más nem olyan családba született, mint azt ők elképzelik, attól nem kell a másikat lenézni.


első voltam.

2010. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ez van. Az osztálytársaim mindent megvehetnek, amit csak akarnak, amit meglátnak, én meg nem, és ez nekem nagyon rosszul esik. A mai világban mán az beszél akinek a több pénze van, csak azokra nem gondolnak akiknek pl. nincs mit enniük....na mind1 a világ az már csak ilyen.
2010. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!