Túl nagy lenne a szemüveg?
Figyelt kérdés
Próbáknál a próba szemüveg még jónak mondható volt, de amit megkaptam nagyon nagynak érzem, a széllességét.
A mérete már csak alapból 54/17 (férfi). És hát nincs nagy fejem. de ez még így is egy nagy méret.
És az ofotértben szinte csak ekkora méretűek voltak, amik tetszetek.
Arc csontomnál kijjebb van, az nem tudom mennyire jó, nem jó.
Most már nem tudok mit csinálni, csak akkor megérdemez hogy mennyire para ha egy "kicsivel nagyobb a szemüveg keret szélelesége. Vagy ti mekkora szemüveget hordtok?
2018. dec. 21. 09:26
1/2 anonim válasza:
Szia. Az nembaj ha nagyobb legalább nem látsz ki a szemüveg mellett. Az a lényeg, hogy neked tetszen!
2/2 A kérdező kommentje:
Ja. Hát próbálom megszokni. Utólag jobb lenne azért egy kisebb. Amúgy vissza megyek az ofotértbe, mert sajna nyomja az orrom már pár perc után is. Majd gondolom tudnak valamit állitani rajta. :)
2018. dec. 27. 23:00
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!