Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért épül le ennyire egy...

Miért épül le ennyire egy szépségkirálynő (Laky Zsuzsi)?

Figyelt kérdés

Itt van ez a legbátrabb páros műsor. Meg vagyok döbbenve, hogy nézhet ki így egy ex szépségkirálynő?

A mellét a hasán hordja, olyan kezei vannak, mint egy egy konyhás nőnek. Az alkatán semmi szépségkirálynői finom vonal nincs, mint egy meghízott exdíjbirkozó inkább.


Más is szült két gyereket, Konkoly Ági, Dobó Ági, Gregori Dóra és még sok más szép szépségkirálynő, de ennyire igénytelen, lelakott egyik sem lett.


[link]


2018. nov. 29. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5%
A stílusod alapján vagy a frusztráltság-, vagy a parasztság beszél belőled.
2018. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az értelmes válasz az lenne, hogy más is köpködje, mi? Egyébként EX szepsegkiralyno, ahogy írtad is. Nyilván akkoriban jobban nézett ki. De nem azt vállalta ezzel, hogy örök életében 20 éves kis cicababa marad.
2018. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem ahogy kinéz...ennyire nem kellene elhanyagolni a magát főleg gondolom tele vannak pénzzel el tudna menni személyi edzésre.
2018. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!