Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok es 47 kg. hizni...

165 cm vagyok es 47 kg. hizni nem tudok sehogy se. Ha elkezdek eddzeni akkor is lathatoak lesznek a vekony "vonalaim"? Az edzes az segitene megnovelni a testsulyomat?

Figyelt kérdés

2018. nov. 11. 16:59
 1/6 Metionin ***** válasza:
Igen, az edzés segít. Én 165 cm 40 kilóról indultam és most vagyok 45-47 körül pedig nem edzek kondiban csak futok, jógázok meg az elején kis súlyokkal edzettem karra.
2018. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő edzés + tömegnövelő étrend. De kezdőként semmiképp ne kezdj el bazi súlyokkal guggolgatni, meg fekvenyomni.
2018. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy gondolom nem fogsz fullra gyurni s te is csak feszesítő edzést csinálsz - azzal nagyon hízni nem lehet.


Fehérje vagy/és tömegnövelő port javaslom.

Egyik ismimnek csak ezzel sikerült hízni (gyors az anyagcseréje nagyon)


+étrend.

2018. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szolovjov válasza:
Irigylésre méltó arányok. Én magasabb vagyok és csak 50 kiló. Semmi remény ha ilyen a genetikád, ehetsz bármit és bármennyit ennyi maradsz. Ez van.
2018. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16L 😅
2018. nov. 21. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan kérlek :D Én 162 centihez vagyok 43 kiló. Szintén ilyen a genetikám. De az edzés tényleg segített nekem is (igen, voltam kevesebb egy stresszes időszakom után) súlyokkal csináld, de eleinte ne túl nagyokkal, ismétlést növeld inkább. Guggolás, lábemelések amik nagyon jók. Meg alakíts ki egy tömegnövelő étrendet. Szerintem nincs olyan hogy valami nem segít, csak nagyon nagy kitartás kell. Nézz listát mik tartalmaznak sok kalóriát. Számold ki mennyi kell. Én például 1500-at elégetek naponta, így 2000 vagy afelett viszek be mindig. Mikor többet edzettem huzamosabb ideig, akkor voltam 45+ kiló is és imádtam az alakom :D Most igyekszem visszahozni, de tényleg tarts ki mellette!
2018. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!