Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Debreceni Testimesék studióban...

Debreceni Testimesék studióban piercing?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, jól dolgoznak? Septumot szeretnék csináltatni, ékszerrel együtt mennyi lenne kb?

2018. okt. 3. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek te ne kövesd el azt a hibát, amit már sokan.. Szabit tisztelem és becsülöm, nagyon jól dolgozik de a seprum nem az erőssége. Nagyon le szúrja vagy nagyon le és még ferdén is..

Oda ne.

Itt lennék én, meg legjobb barátnőm, ki kellett vennünk és újra szuratnunk mert ferde lett, meg ki akart lökődni, annyira le szúrta.

2018. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor nézek másik helyet!
2018. okt. 4. 21:48
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Azóta már eltelt egy kis idő, ha megkérdezhetem, hol szurattad végül a septumod? Mennyire vagy elégedett vele?

Én is szeretnék egy septumot szuratni valahol, de még nem találtam megfelelő helyet.

Előre is köszi :D

2022. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!