Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok Derma Seta...

Tapasztalatok Derma Seta Többfunkciós testápoló készülékkel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
én most kaptam a nagyanyámtól aki minden hülyeséget megvesz.nálam 1általán nem szőrtelenít.csak lecsiszolja az összes bőrt a lábadról.szerintem nem jó semmire.-.-
2010. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

akkor nem valószínű, hogy veszek

2010. júl. 3. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, mindenhol azt olvastam hogy nagyon rossz....nekem van Relax and Tonom, ahhoz van egy hasonló fej mint a kristálypárnácskák a Derma setán,ezért kipróbáltam a lábamon...leszedte a szőrt, bár nem lett sima, mert csak ledörzsölte, és ugye ezzel együtt a felső hámréteget is ledörzsöli(mint ahogyan látni lehet a tv-ben a derma setánál) pár perc múlva már érezhetően égett a bőröm, és borzasztóan piros is lett :( fájt...és sajnos a derma seta is ilyen...ha nem hiszed el, akkor googlebe beírod hogy: derma seta vélemények, bal oldalt pedig rákkatintintasz arra,hogy :Lefordított idegen nyelvű oldalak aztán enter, és behozza neked a tapasztalatokat, akik már kipróbálták pl amerikában...mindenki visszaküldte, ráadásul a fejet mindig cserélni kell mert amikor használod az is kopik xD szal nem éri meg megvenni,én is megakartam de most már biztos hogy nem fogom
2010. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kritikán aluli a termék. ne teddd!!! ne veddd!!!
2011. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!